Far Cry 6 vs AC Valhalla

Samurayy

Centipat
Daha fazla  
Millet Steam'de 12 dolarım var. Bir oyun almak istiyorum ve bu 2 oyunun arasında kaldım. Far Cry 5 ve New Dawn'ı oynadım. Sizce hangi oyunu almalıyım?

İki oyun da temelde aynı. Tek fark var. Biri yakın tarihte geçiyor, diğeri ise geçmiş dönemde. Görev silsilesi ve oyunun ilerleyişi aynı.

Valhalla'da ilk 20 saat oldukça keyifliydi, son 40 saat ayıla bayıla oynadım. Far Cry 6'da 40. saatimdeyim. 30. saniyeden beri ayıla bayıla oynuyorum. Hâlâ devam ediyorum. Valhalla'da en azından az da olsa farklı şeyler olabiliyor.

Türü seviyorsan Valhalla daha iyi seçim olur.

Far Cry 6, giriş kısmında beni gerçekten etkilemeyi (ilginçtir ki) başardı. Biraz daha ilerleyip elime silahımı aldıktan sonra düşmanlara vurduğumda, vuruş hissiyatı gerçekten iyi hissettiriyordu. Ayrıca gizlilik konusunda da fena sayılmazdı. Ardından açık dünyaya daldım ve daldım, şöyle böyle derken, 8 - 9 saat sonra kusma noktasına geldim. Her şey aynı, her şey. Görevler tekrara düşüyor, yaptığınız şeyleri tekrar yapıyorsunuz vesaire.

AC Valhalla da her ne kadar görev tekrarına düşse de arada sırada ilginç ögeler sunmayı becerebiliyor.

Özetle, Valhalla öneririm.

İki oyun da temelde aynı. Tek fark var. Biri yakın tarihte geçiyor, diğeri ise geçmiş dönemde. Görev silsilesi ve oyunun ilerleyişi aynı.

Valhalla'da ilk 20 saat oldukça keyifliydi, son 40 saat ayıla bayıla oynadım. Far Cry 6'da 40. saatimdeyim. 30. saniyeden beri ayıla bayıla oynuyorum. Hâlâ devam ediyorum. Valhalla'da en azından az da olsa farklı şeyler olabiliyor.

Türü seviyorsan Valhalla daha iyi seçim olur.
Türkçe yamalı bir şekilde mi oynadınız. İngilizce olunca hiç bir şey anlayamıyorum da. Benim için önemli olan düzgün Türkçe yaması olması aslında.

Geri
Yukarı