RDR2 vs GoW ve Sekiro

Expellius

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar hazır indirim varken ya RDR2 ya da GoW ve Sekiro almak istiyorum ama hangisini alacağım konusunda biraz kararsız kaldım. Oynayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar hazır indirim varken ya RDR2 ya da GoW ve Sekiro almak istiyorum ama hangisini alacağım konusunda biraz kararsız kaldım. Oynayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Sekiro'yu eleyin. God Of War'da RDR 2 kadar komple ve uzun bir oyun değil. Paranızın hakkını tamamen vermek istiyorsanız benim önerim RDR 2 almanız.

Sekiro'yu eleyin. God of War'da RDR 2 kadar komple ve uzun bir oyun değil. Paranızın hakkını tamamen vermek istiyorsanız benim önerim RDR 2 almanız.

Sekiro çok iyi oyundur bu arada ama çok zorlayabilir arkadaşı. Eğer Souls geçmişi yoksa tabii.

Benim tavsiyem eğer bütçeniz yeterse RDR2+Sekiro yapmanız. Tabii Sekiro eğer oynayacağınız ilk Souls oyunuysa çok zorlanırsınız. Benim de oynadığım ilk Souls oyunu Sekiroydu ve bitirebilmemin en büyük nedeni sabırlı bir insan olmam. Eğer bende sabrederim bossların ve sıradan düşmanların hareketlerini bile iyi okurum, ezberlerim derseniz almanızı tavsiye ederim çünkü oyun her yönüyle mükemmel. Eğer bu kadar şey yapamam diye düşünüyorsanız da sadece RDR2 alıp geçebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı