RDR2 yaması virüslü olabilir mi?

Mordecai1390

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bir tane RDR2 yama yükledim. Google Drive üzerinden test ettim, sorun çıkmadı. Ek olarak Kaspersky test ettim, sorun çıkmadı. Virüs olma ihtimali yine de var mıdır acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben bir tane RDR2 yama yükledim. Google Drive üzerinden test ettim, sorun çıkmadı. Ek olarak Kaspersky test ettim, sorun çıkmadı. Virüs olma ihtimali yine de var mıdır acaba?

Yoktur hocam kendin diyorsun zaten.

Makine çeviri Discord'undan orijinal bağlantı ile yükleyebilirsiniz eğer böyle bir şüpheniz varsa. Orijinal Türkçe RDR2 yaması makine çeviri tarafından sunuluyor.

Google Drive şaşmaz, Kaspersky daha da şaşmaz. Bir şey bulmadıysa temizdir oynayabilirsiniz.

Ne yaması indirdiniz Türkçe yama mı? Eğer makine çevirisi grubunun yaması ise olacağını sanmıyorum. Ben de oradan yamalar kullandım.

VirusTotal'ın içindeki antivirüslerin bazıları false positive algılıyor öyle tehdit yoksa yoktur demek yanlış olur.
Adı sanı duyulmamış Antivirüsler dosyaya "virüs" diyorsa bunun pek bir önemi yok. Ama ESET, BitDefender, Malwarebytes, Kaspersky ya da Google gibi antivirüsler bunda virüs var diyorsa orada şüphelenmek lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı