RDR2 yamasında trojan bulundu

Ramcu

Centipat
Daha fazla  
Selam, çok fazla yama yükleyen birisi değilim fakat RDR2 gibi bir oyundaki detayları kaçırmamak adına yama kurmaya karar verdim. Gördüğüm kadarıyla tek opsiyonum makine çeviri'nin yapmış olduğu yamaydı. Yamayı az önce kurmaya çalıştım fakat Windows Defender'a takıldı. Bu işlerden anlamıyorum o yüzden bahsi geçen uyarının görselini sizle paylaşıyorum. Virüs tespit edildiği için anladığım kadarıyla dosya yüklenmedi çünkü oyun Türkçe olmadı. Şu an benim format atmam ya da herhangi bir şey yapmama gerek var mı? Bilgilendirmeye ihtiyacım var.

Dosya Ekleri

• resim_2023-03-25_032804346.png
    resim_2023-03-25_032804346.png
    15 KB · Görüntüleme: 82
Yamayı nereden indirdin hocam. Link paylaşma şansın var mı?
Umarım link atmak veya böyle bir görsel atmak yasak değildir. Bahsettiğim gibi makine çeviri'nin kendi discordunda paylaşmış olduğu tek indirme opsiyonundan indirdim.

Daha önce buradan Atomic heart oyununa yama kurmuştum fakat herhangi bir hata almamıştım. Bu beni şüpheye düşürdü.

Dosya Ekleri

• resim_2023-03-25_033428603.png
    resim_2023-03-25_033428603.png
    459,4 KB · Görüntüleme: 78
Umarım link atmak veya böyle bir görsel atmak yasak değildir. Bahsettiğim gibi makine çeviri'nin kendi discordunda paylaşmış olduğu tek indirme opsiyonundan indirdim.
Resmi değil hocam direkt indirdiğiniz linki atarsanız ben de indirip taratmak istiyorum bakalım hangi tür bir virüsmüş diye bakmak istedim

Yeni konular

Geri
Yukarı