RDR2'de ayı avı görevinde yeni alınan atın ismini değiştirme geçilmiyor

kacil97

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, biliyorum saçma gelecek ama RDR2 de ayı görevinde benden atı satıp yeni bir at satın almamı istiyor fakat yeni at satın alırken at ismi oluşturma kısmını geçemiyorum. Enter tuşum bozuk galiba o yüzden fakat tuş atamalarından enter yerine farklı bir tuş koysam da hiçbir şekilde geçemiyorum. Bu güzel oyuna devam etmek istiyorum.

Dosya Ekleri

• atsaçmalığı.png
    atsaçmalığı.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 429
Son düzenleyen: Moderatör:
Bana da olmuştu "Enter" tuşuna biraz sert davranın.

Pardon başka sorunmuş benim yaşadığım.

Sorunu çok komik bir şekilde çözdüm ekran klavyesini açtım ve alt enter yaparak bir şekilde başardım fakat oyunun sadece enter tuşu ile bunu geçekleştirmesi çok komik.

Oyunu kapatıp tekrar açmayı denediniz mi? Sorunu bu şekilde çözenler olmuş.

Bana da olmuştu "enter" tuşuna biraz sert davranın.

pardon başka sorunmuş benim yaşadığım.

Selam arkadaşlar, biliyorum saçma gelecek ama RDR2 de ayı görevinde benden atı satıp yeni bir at satın almamı istiyor fakat yeni at satın alırken at ismi oluşturma kısmını geçemiyorum. Enter tuşum bozuk galiba o yüzden fakat tuş atamalarından enter yerine farklı bir tuş koysam da hiçbir şekilde geçemiyorum. Bu güzel oyuna devam etmek istiyorum.

Enter tuşu birçok farklı şeylerde kullanılıyor. Mesela ata binerken kullanma, görevde kullanma, ses için kullanma gibi. Ayarlar kısmını kontrol et birçok farklı enter tuşu göreceksin. Hangisi olduğunu sırasıyla dene.

Yada enter tuşu basan bir klavye al, birçok şeyde sorun yaşamadan rahatlıkla kullanabilirsin 😁

RDR2'nin PC verisyonu hâlâ bazı bug'larla dolu. Ne grafik ayarları tam düzgün çalışıyor, ne mekanik ayarlar tam düzgün çalışıyor. Açıkçası ben o görevi yaparken herhangi bir tuş algılamama sorunu ile karşılaşmadım, fakat ileride tekrar oynarsam kim bilir ne tarz sorunlarla karşılaşıcağım diye düşünmüyor değilim.

Geri
Yukarı