RDR2'de en sevdiğiniz chapterlar hangisi?

Hocam şu an ağırlıklı olarak valentine civarlarında takılıyorum. Chapter 2'deyim daha. John ile tren görevimiz var oradayım. Daha yolum çok mu? Çünkü bitmesin istiyorum :)

Spoilersiz açıklayabilir misin?
Chapter 6'da çok değişik olaylar oluyor hocam oyunun her yeri içine çekiyor fakat chapter 6 ayrı bir şey. 2. Chapter ise çok sakin ve çok hoş bence,kamp atmosferi çok hoşuma gidiyor, bu arada daha çok yolunuz var tadını çıkarın.

@HsNN hocam bu arada her gördüğünüz yan görevi yapmanızı öneririm ve onurunuzu yüksek tutarsanız diyaloglar vs. değişiyor. Olabildiğince yüksek tutun.

Hocam şu an ağırlıklı olarak valentine civarlarında takılıyorum. Chapter 2'deyim daha. John ile tren görevimiz var oradayım. Daha yolum çok mu? Çünkü bitmesin istiyorum :)

Spoilersiz açıklayabilir misin?

Sen daha başlardasın. Bitsin fark etmez. 5. kez başladım. Hala sarıyor.

Oyunla ilgili herhangi bir spoiler yemediysen takıldığın konuları yalnızca burada sor. Çünkü ben ilk oynarken YouTube'dan araştırmak gibi bir hata yaptım ve oyundaki en büyük spoilerı yedim. Oyun bitene kadar sağa sola bakma hiç.

Oyunun finali chapter 5'te geliyor fakat chapter 6 ile devam edebiliyoruz.
Arthur Morgan'ın öldüğü bölüm cidden çok üzücüydü. Ancak yine de en eğlenceli bölümlerden birtanesiydi, ayrıca ı Lost my son bölümünde tam anlamıyla adrenalin tavan yaptı diyebilirim

Arthur Morgan'ın öldüğü bölüm cidden çok üzücüydü. Ancak yine de en eğlenceli bölümlerden birtanesiydi, ayrıca ı Lost my son bölümünde tam anlamıyla adrenalin tavan yaptı diyebilirim

İşte bu spoilerı oynarken yedim. Oynamayan sakın bakmasın.

Chapter 6'da bitiyor hocam oyun. Anlamadım dediğinizi :D

İşte bu spoilerı oynarken yedim. Oynamayan sakın bakmasın.
Bende hocam, fakat yine de sardı.

Geri
Yukarı