RDR2'de en sevdiğiniz chapterlar hangisi?

HsNN

Hectopat
Merhaba. Şu an RDR2 oynamaktayım ve chapter 2'nin %55-65'ı bitti gibi. Okuduğum kadarıyla 6 tane chapter varmış. Siz en beğendiğiniz chapterları nasıl sıralarsınız? Şu an çok fazla aksiyonlu şeyler yok ileride de böyle mi devam ediyor hikaye? Teşekkürler.

Chapter 3 en iyisi, ilerde aksiyon vs. artıyor özellikle 3 ve 4. Chapterda.

Merhaba. Şu an RDR2 oynamaktayım ve chapter 2'nin %55-65'ı bitti gibi. Okuduğum kadarıyla 6 tane chapter varmış. Siz en beğendiğiniz chapterları nasıl sıralarsınız? Şu an çok fazla aksiyonlu şeyler yok ileride de böyle mi devam ediyor hikaye? Teşekkürler.
Benim gözümde chapter 2'nin yeri ayrı, içimi ısıtıyor. Fakat chapter 5'in de ilgi çekiciliği bir hayli yüksek. Çok spoiler gibi olmasın ama ilerilerde aksiyon artıyor evet.

Nehirde balık tuttuktan bir müddet sonra oyun akmaya başlıyor. Lake Isabella'nın solundaki Beyaz Arap Atını al hocam. Almadıysan oyundaki en hızlı attır.
En hızlı at Siyah Arap Atı değil miydi hocam? Çok az fark vardı galiba.

Nehirde balık tuttuktan bir müddet sonra oyun akmaya başlıyor. Lake ısabella'nın solundaki beyaz Arap atını al hocam. Almadıysan oyundaki en hızlı attır.

Hocam şu an ağırlıklı olarak valentine civarlarında takılıyorum. Chapter 2'deyim daha. John ile tren görevimiz var oradayım. Daha yolum çok mu? Çünkü bitmesin istiyorum :)

2 ve 6. chapter.

Spoilersiz açıklayabilir misin?

Hocam şu an ağırlıklı olarak valentine civarlarında takılıyorum. Chapter 2'deyim daha. John ile tren görevimiz var oradayım. Daha yolum çok mu? Çünkü bitmesin istiyorum :)

Spoilersiz açıklayabilir misin?
Daha yolunuz çok hocam :D 4 Chapter var.

Benim gözümde chapter 2'nin yeri ayrı, içimi ısıtıyor. Fakat chapter 5'in de ilgi çekiciliği bir hayli yüksek. Çok spoiler gibi olmasın ama ilerilerde aksiyon artıyor evet.
Chapter 2 nin geçtiği yerleri mi seviyorsun? Şuan valentine civarlarında dolaşıyorum ben.

Daha yolunuz çok hocam :D 4 chapter var.

Güzel ama 4 ve 5. chapterlar çok uzun değil sanırım görev sayısı az gibi geldi, göz ucuyla bakmıştım :D

Chapter 2 nin geçtiği yerleri mi seviyorsun? Şuan valentine civarlarında dolaşıyorum ben.

Güzel ama 4 ve 5. chapterlar çok uzun değil sanırım görev sayısı az gibi geldi, göz ucuyla bakmıştım :D
Chapter 2'nin kampını ve çevresini seviyorum, barındırdığı görevler de daha çok hoşuma gitmişti ilk oynadığımda.

Geri
Yukarı