RDR2'de FSR 2.0 performansı nasıl?

İşletim sistemi
Windows 11
DLSS'in bile kötü çalışmasını sağlayan bir firmanın FSR'a bakacağını hiç sanmam. Hele ki mod ile eklendiğini öğrendilerse nasıl olsa millet bizim yerimize halletmiş demiş olabilirler.

Para bozdu bu firmayı.

DLSS'in bile kötü çalışmasını sağlayan bir firmanın FSR'a bakacağını hiç sanmam. Hele ki mod ile eklendiğini öğrendilerse nasıl olsa millet bizim yerimize halletmiş demiş olabilirler.

Hocam geldi resmi olarak :D

Son düzenleme:
Para bozdu bu firmayı.

Hocam geldi resmi olarak :D
Gördüğüm kadarıyla sadece FSR 2.0 değil NVIDIA Reflex teknolojisi de gelmiş. Biz adamlar uğraşmaz derken getirmişler. Gerçi bir yandan da normal bir durum. PC tarafında en çok kullanılan 2 kart Steam verilerine göre 1060 ve 1650 ne yazık ki bu kartlarda DLSS yok fakat FSR desteği var. Aslında ticari anlamda düşünseydik ön görebilirdik. Umarım DLSS gibi görüntüyü çöp eden ve performansa 5 FPS fark katan kötü bir optimizesi yoktur. İnsanlar DLSS'den baya şikayetçiydi.

Gördüğüm kadarıyla sadece FSR 2.0 değil NVIDIA Reflex teknolojisi de gelmiş. Biz adamlar uğraşmaz derken getirmişler. Gerçi bir yandan da normal bir durum. PC tarafında en çok kullanılan 2 kart Steam verilerine göre 1060 ve 1650 ne yazık ki bu kartlarda DLSS yok fakat FSR desteği var. Aslında ticari anlamda düşünseydik ön görebilirdik. Umarım DLSS gibi görüntüyü çöp eden ve performansa 5 FPS fark katan kötü bir optimizesi yoktur. İnsanlar DLSS'den bayağı şikayetçiydi.

Hocam görüntü birazcık kötüleşiyor ama benim gözümü çok rahatsız etmedi şahsen FPS konusuna gelirsek RX 6600 XT kullanıyorum normalde ultrada ort 66-67 FPS veriyordu qualitye aldığım zaman 77 oldu ortalama.

Gördüğüm kadarıyla sadece FSR 2.0 değil NVIDIA Reflex teknolojisi de gelmiş. Biz adamlar uğraşmaz derken getirmişler. Gerçi bir yandan da normal bir durum. PC tarafında en çok kullanılan 2 kart Steam verilerine göre 1060 ve 1650 ne yazık ki bu kartlarda DLSS yok fakat FSR desteği var. Aslında ticari anlamda düşünseydik ön görebilirdik. Umarım DLSS gibi görüntüyü çöp eden ve performansa 5 FPS fark katan kötü bir optimizesi yoktur. İnsanlar DLSS'den bayağı şikayetçiydi.

Oyunda ki bulanıklık sorunuda giderilmiş şahane gözüküyor şu an oyun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı