RDR2'de FSR var mı?

Oyunu almak istiyorum hazır 150TL iken ama sistemim çok da iyi değil. FSR desteği var mı? Sitede oyunun adı yok ama Death Stranding'te oyun ayarlarında FSR var. O oyun da sitede yok. RDR'yi ondan sordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu almak istiyorum hazır 150TL iken ama sistemim çok da iyi değil. FSR desteği var mı? Sitede oyunun adı yok ama Death Stranding'te oyun ayarlarında FSR var. O oyun da sitede yok. RDR'yi ondan sordum.

FSR yok ama RSR açabilirsin.
RSR oyundan değil. AMD yazılımı üzerinden etkin hale getirip her oyunda kullanabiliyorsunuz.

FSR oyundan değil. AMD yazılımı üzerinden etkin hale getirip her oyunda kullanabiliyorsunuz.

Yanlış, Adrenalin Edition üzerinden kullanılan teknoloji RSR. FSR için oyunun destek vermesi gerekiyor.

Death Stranding'de FidelityFX CAS var, bir nevi ana çözünürlüğü daha düşük bir render çözünürlüğünden downsample ederek FSR Ultra Quality görünümü kazandırıyor, RDR2'de ise NVIDIA RTX kartlara has DLSS desteği var diye biliyorum şimdilik.

Evet DLSS desteği bulunuyor oyunda. Technopat'ın bir videosu'da var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yok ama sistemin nedir tam olarak? Belki birkaç ayar ile akıcı oynayabilirsin.

Ryzen 5 1600 AF
GTX 1050 Ti
16 GB RAM
1080p de oyunları hep high ayarda oynarım RDR 2 de sanırım high ayarda rahatça oynayamam.
Death Stranding'de FidelityFX CAS var, bir nevi ana çözünürlüğü daha düşük bir render çözünürlüğünden downsample ederek FSR Ultra Quality görünümü kazandırıyor, RDR2'de ise NVIDIA RTX kartlara has DLSS desteği var diye biliyorum şimdilik.

Sitede neden Death Stranding yok?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı