RDR2'de neler yapabiliriz?

berkantemre35

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. RDR2 almayi düşünüyorum ama mesela oyunda istediğimiz her şeyi yapabiliyor muyuz? Örnek istediğimiz kişileri öldürme, baskınlar vs...
Ya da yapabildiklerimiz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kişileri halatla bağlıyarak atla sürekleyerek öldürebilirisiniz timsahlara yedirebilirsiniz uçurumdan aşağı atabilirsiniz halatla bağlayıp trenle sürükleyebilirsiniz kumar oynayabilirsiniz hazine avı yapabilir avcılık yapıp özel kıyafetler üretebilirsiniz kendi giyim tarz saç sakal yapabilirsiniz tren soygunu yapabilirsiniz insanlarla at yarışları düellolar yapabilirsiniz aklınıza gelebilecek her şey oyunda var.

Arkadaşlar merhaba. RDR2 almayi düşünüyorum ama mesela oyunda istediğimiz her şeyi yapabiliyor muyuz? Örnek istediğimiz kişileri öldürme, baskınlar vs...
Ya da yapabildiklerimiz nelerdir?
Hocam 220 saat olmuş hâlâ yapacak şeylerim var. Bir gün canım sıkılıyor akşama kadar balık tutuyorum bir gün gidiyorum çete basıyorum bir gün gidiyorum dağlara avlanıyorum. Yapacak o kadar çok fazla şey var ki.
Örnek istediğimiz kişileri öldürme, baskınlar vs...
Oyunda istediğiniz ve dost olmayan npcleri öldürebilirsiniz. Çok çok fazla yolu var.

Hayal gücüne kalmış. Sana en önemli tavsiyem oyunun hikayesine odaklanman olur zira diyeceksin ki bu oyunsa diğerleri ne :) Açık dünyası zengin birçok şey yapabilirsin. Online'da vakit geçirebilirsin fakat GTA V'e göre Online içerik bakımından zengin değil.

100 saati aşkın bir oyun saatindeyim hiç rastlamadım yağmurlu bir gün yüksek bir yere çıkıp bekleyeyim :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ölümün de hayırlısı :D

Geri
Yukarı