RDR2'de zebraya bindim

Gordrhain

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Palyaço
Öncelikle oyunda 250 saat harcadıktan sonra ilk kez böyle bir şey yaşamış olmam, oyunu gözümde daha da büyüttü.

Ekran Görüntüsü (1228).png

Ekran Görüntüsü (1227).png

Olaya gelecek olursam atımla dolanırken bir anda bir tane "bayan" benden kaçan hayvanları için yardım istedi. Bunlardan biri de zebraymış. Ben de yardım etmek istedim. Yine öylesine dolanırken zebrayı buldum ve sakinleştirmeye başladım. Usulca yanına sokulduktan sonra yavaş hareketlerle üstüne çıktım ve artık kontrol bendeydi. Atım arkada, ben zebrada bir süre seyahat ettikten sonra "bayan"a zebrayı teslim ettim 😄

Ekran Görüntüsü (1229).png

Oyunda bu kadar vakit geçirmişken bu tarz bir olayla ilk kez karşılaşmış olmam beni fazlasıyla heyecanlandırdı. Oyunu oynamaya devam edeceğim. Sanırım biraz daha keşfedilecek kısımlar var 😊

Ekran Görüntüsü (1230).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış hatırlamıyorsam bu görevi hatırlıyorum, sirk işleten bir takımın kafeslerinden kaçıp kaybolan hayvanlarını tek tek buluyorduk halbuki bunlarda aslında kostüm giydirilmiş ya da boyanmış hayvanlardı. Sizinki de üstüne deri giydirilmiş bir eşek olabilir :D

Yanlış hatırlamıyorsam bu görevi hatırlıyorum, sirk işleten bir takımın kafeslerinden kaçıp kaybolan hayvanlarını tek tek buluyorduk halbuki bunlarda aslında kostüm giydirilmiş ya da boyanmış hayvanlardı. Sizinki de üstüne deri giydirilmiş bir eşek olabilir :D
Hocam spoiler 😬

Ne garip görevdi bu ya... "Olum napıyorum ben şu an ya?" derken "Lan noluyo" ya dönmüştüm. Ahır olayında en başta "agalar abartmayın ya tamam ehehe" diyordum kendi kendime.

Yeni konular

Geri
Yukarı