RDR2’den nasıl keyif alabilirim?

Hocam siz hikayenin kaç saatini bitirdiniz.
%13 bitti gözüküyor. Yavaş yavaş ilerliyorum.

Haritadaki Arap atı'nı yakalama görevini yap bayağı zorlamıştı ve eğlenceli gelmişti
Aldım o atı ya. Cidden zorladı beni 3-4 defa düştüm attan. Zorla yakaladım. Şimdi boş kaldıkça atla gezinerek özelliklerini artırmaya çabalıyorum. :)

Tek başına oynamak çok fark ediyor mu online modda ?
İnanılmaz fark yaratıyor. Tek başına bile çok zevk alırsın ki bir de kendine bir ekip bulursan tadından yenmez. Bir sürü RDR online Discord sunucuları var Türkçe oralarda takılabilirsin. Ben o şekilde kendime bir ekip topladım ve fena sarıyor.

İnanılmaz fark yaratıyor. Tek başına bile çok zevk alırsın ki bir de kendine bir ekip bulursan tadından yenmez. Bir sürü RDR online Discord sunucuları var Türkçe oralarda takılabilirsin. Ben o şekilde kendime bir ekip topladım ve fena sarıyor.
Teşekkürler cevap için ama ben oyunları tek başıma oynamayı daha çok seviyorum. Temel şeylerde eksiklik çekmezsem bir de online moda başlayayım diyorum. Sorun olur mu sizce ?

Selam.

Başıma bir şey gelmeyecekse eğer, RDR2'den keyif alamadığımı söylemek istiyorum. Bu oyun her yerde o kadar övülüyor ki bende mi bir sorun var diyorum.

Oyun o kadar ağır ki…

Resmen at sürme simülasyonu!

10 dakika oyunu gerçekten oynuyorsam, aksiyona giriyorsam 50 dakika at sürüyorum.

Nasıl keyif alacağım ben bu “şaheser” oyundan?

İlla seveceksin diye bir kaide yok ama eğer sevmek istiyorsan at sürmeyi sevmeye çalış.

Knk hikayenin başlarında sıkılabilirsin fakat hikayede karakterlerle bütünleştikçe dahada zevk alıyorsun yani hikayeyi tamamen bitirsen ne kadar zevkli ve derin bir oyun olduğunu anlıyorsun :)

Yeni konular

Geri
Yukarı