RDR2’den nasıl keyif alabilirim?

@Dean.308 Dostum bir şey soracağım sayın RDR2 mentorum izninizle. Görev yapıyorum mesela, göreve atımla gitmişim ama görev icabı başka bir yerde bitiyor mevzu. Atım çok uzakta kalıyor. Çağırsam da gelmiyor. Ben sürekli koşarak atımı almaya mı gideceğim yok mu bunun bir yolu?

@Dean.308 dostum bir şey soracağım sayın RDR2 mentorum izninizle. Görev yapıyorum mesela, göreve atımla gitmişim ama görev icabı başka bir yerde bitiyor mevzu. Atım çok uzakta kalıyor. Çağırsam da gelmiyor. Ben sürekli koşarak atımı almaya mı gideceğim yok mu bunun bir yolu?

Oyunu kaydet, ardından tekrardan kaydettiğin saveyi load yap sorunun çözülür.

Selam.

Başıma bir şey gelmeyecekse eğer, RDR2’den keyif alamadığımı söylemek istiyorum. Bu oyun her yerde o kadar övülüyor ki bende mi bir sorun var diyorum.

Oyun o kadar ağır ki…

Resmen at sürme simülasyonu!

10 dakika oyunu gerçekten oynuyorsam, aksiyona giriyorsam 50 dakika at sürüyorum.

Nasıl keyif alacağım ben bu “şaheser” oyundan?
Arthuru geliştirmeye çalışın haritayı keşfedin. 1000 saat verdim bu oyuna.

Oyunu kaydet, ardından tekrardan kaydettiğin saveyi load yap sorunun çözülür.
Sağolasın. :)

Arap atıma merhaba de!
20230328000238_1.jpg

Selam.

Başıma bir şey gelmeyecekse eğer, RDR2’den keyif alamadığımı söylemek istiyorum. Bu oyun her yerde o kadar övülüyor ki bende mi bir sorun var diyorum.

Oyun o kadar ağır ki…

Resmen at sürme simülasyonu!

10 dakika oyunu gerçekten oynuyorsam, aksiyona giriyorsam 50 dakika at sürüyorum.

Nasıl keyif alacağım ben bu “şaheser” oyundan?
Oyunun ilk 15 saatini falan bitirdiyseniz ve hala sıkılıyorsanız oyun size göre değil.

Geri
Yukarı