RDR2'den sonra sağlam oyun tavsiyesi

Ustam PS4-5 varsa The Last Of Us serilerini öneririm. RDRden bile daha çok sevdiğim seri. Ama RDRnin yeri ayrı. Eskileri yad etmek için bazı eski oyunları deneyip nerelere gelmişiz diyebilirsiniz. Secenek çok yani.

Yeni bitirdim RDR2'yi ve biraz kurcaladım ama oyun bulamıyorum. Çok büyük boşluğa düştüm. Sessizleştim. Bana harbi güzel hikayeli oynanış süresi uzun ve grafikleri güzel olan bir oyun lazım. Nasıl unuturum bilmiyorum ama bana RDR2'yi unutturması lazım.

Battlefield serisine başlayabilirsin.

Başlığı gördüm hemen aklıma Metro Exodus geldi RDR 2 bitirdikten sonra oynadığım, vay be dediğim oyunlardan biri. Oynamadıysanız bir bakın derim. Ancak haberiniz olsun Enchanced Edition sadece RTX kartlarla çalışıyor çünkü bu sürümde RTX kapanmıyor.

Hocam elimde RX6600 var ama YouTube üzerinden biraz baktım RX6600 ile de Enchanced Edition gayet oynanabilir duruyor.

Oynadım sağ olun.

Battlefield serisine başlayabilirsin.

Oynadım hocam 2042 hariç.

Ustam PS4-5 varsa The Last of Us serilerini öneririm. RDR'den bile daha çok sevdiğim seri. Ama RDR'nin yeri ayrı. Eskileri yad etmek için bazı eski oyunları deneyip nerelere gelmişiz diyebilirsiniz. Secenek çok yani.

Last of Us oynadım hocam teşekkürler.

Hocam elimde RX6600 var ama YouTube üzerinden biraz baktım RX6600 ile de Enchanced Edition gayet oynanabilir duruyor.

Oynadım sağ olun.

Oynadım hocam 2042 hariç.

Last of Us oynadım hocam teşekkürler.
Hocam oynamadığınız oyun kalmamış. Aklıma hicbirsey gelmedi. Bende GTA4 sardım eğer oynamadiysan deneyebilirsin

Allah beni kahretmesin bir türlü RDR2'yi sevemedim. 1 saat sonra sıkılıyorum. 2 kere yukledim sildim. Şu yorumdan sonra tekrar başlayacağım vallahi 1.5 haftalik boşluğum var. Zorlucam. Umarım bu sefer bitiririm. 😀

Hocam 1 saat herhangi bir oyuna bir şans verebilmek için bile fazlasıyla az gerçekten. Bence yeniden tüm odağınızı o oyuna verip oynamalısınız.

H

Yeni bitirdim RDR2'yi ve biraz kurcaladım ama oyun bulamıyorum. Çok büyük boşluğa düştüm. Sessizleştim. Bana harbi güzel hikayeli oynanış süresi uzun ve grafikleri güzel olan bir oyun lazım. Nasıl unuturum bilmiyorum ama bana RDR2'yi unutturması lazım.

Hocam merhaba sizin önceki konularınızdan baktım sisteminiz bu mu?
RX 6600 Ryzen 5 5500 2x8GB RAM 500 GB SSD A320M anakart
Şu anda aynı sisteme sahibim de RDR 2 performansını sormak istedim rahat oynatıyor mu? Hangi ayarlarda kaç FPS veriyor genel olarak?

Hocam oynamadığınız oyun kalmamış. Aklıma hiçbir şey gelmedi. Bende GTA4 sardım eğer oynamadiysan deneyebilirsin

Hocam muhtelemen Elden Ring oynayacağım onu da bitirdikten sonra artık eski oyunlara yöneleyeceğim GTA4 de listeye yazdım. Teşekkürler.

H

Hocam merhaba sizin önceki konularınızdan baktım sisteminiz bu mu?
RX 6600 Ryzen 5 5500 2x8GB RAM 500 GB SSD A320M anakart
Şu anda aynı sisteme sahibim de RDR 2 performansını sormak istedim rahat oynatıyor mu? Hangi ayarlarda kaç FPS veriyor genel olarak?

Evet hocam sistemim bu RDR2 de Ultra ayarlarda ortalama 65 FPS alıyorum. Ama görüntü güzel olsun 40 FPS oynarım ben derseniz resolution scale ayarını 5/4 yapın görüntü kalitesinde fark oluyor ama - 15 FPS bir zararınız oluyor. Genel olarak Ultra ayara çok takılmam derseniz de Yüksek ayarlarda 75FPS üstü bir değer veriyor. Ayrıca bence asıl yapmanız gereken YouTube'da RDR2 için Custom ayarlar var bence onu uygulamalısınız.

Hocam öncelikle PP güzelmiş, M&B Bannerlord, Skyrim, Red Alert 2, HOI4 ve WoT oynayabilirsiniz, iyi günler.

Teşekkürler hocam sizin PP de gerçekten muazzam. Tavsiyeniz için de ayrıca teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Hocam muhtelemen Elden Ring oynayacağım onu da bitirdikten sonra artık eski oyunlara yöneleyeceğim GTA4 de listeye yazdım. Teşekkürler.

Evet hocam sistemim bu RDR2 de Ultra ayarlarda ortalama 65 FPS alıyorum. Ama görüntü güzel olsun 40 FPS oynarım ben derseniz resolution scale ayarını 5/4 yapın görüntü kalitesinde fark oluyor ama - 15 FPS bir zararınız oluyor. Genel olarak Ultra ayara çok takılmam derseniz de Yüksek ayarlarda 75FPS üstü bir değer veriyor. Ayrıca bence asıl yapmanız gereken YouTube'da RDR2 için Custom ayarlar var bence onu uygulamalısınız.

Teşekkürler hocam sizin PP de gerçekten muazzam. Tavsiyeniz için de ayrıca teşekkür ederim.
Önemli degi hocam ne demek. Elden ringde çok iyi oyundur severim baya

Yeni konular

Geri
Yukarı