RDR2'den sonra sağlam oyun tavsiyesi

Sekiro Shadow die twice oynadıktan sonra büyük bir boşluk içerisine girdim oyunlarda hikaye değil combatlara bakar oldum önerimdir direkt souls serisi.

Yeni bitirdim RDR2'yi ve biraz kurcaladım ama oyun bulamıyorum. Çok büyük boşluğa düştüm. Sessizleştim. Bana harbi güzel hikayeli oynanış süresi uzun ve grafikleri güzel olan bir oyun lazım. Nasıl unuturum bilmiyorum ama bana RDR2'yi unutturması lazım.
Eğer ps den oynuyosan LAST OF US 2 yi oyna. Aksion araşıyı içerisindeysen DOOM 2016 ve ETHERNAL, WOLFENSTEİN 1,2 bak derim. Ve ya sadece günlük biraz oyniyim kafam dağilsın diyosan hades'e bak. Eski deme DARK SOULS serisine bak. Çok eski gelirseELDEN RING Ve ya SEKİRO oyna. RESIDENT EVIL 7 ve VILLAGE çok iyi korku oyunlarıdır. Oynadım dersen SILEND HILLoyna, hem yakın zamanda yeni oyunuda çıkıcak. Eğer tatmin olmadıysan söyle daha çok oyun öneririm

Hocam Call Of Duty serisini seviyorsanız ve 100 TL kadar bütçeniz varsa Modern Warfare 3 Öneririm 50 TL'ye düştü. Fakat Tarih seviyorsanız Aoh2 daha uygun olur.

Eğer PS'den oynuyorsan Last of Us 2'yi oyna. Aksion araşıyı içerisindeysen Doom 2016 ve ETHERNAL, Wolfenstein 1,2 bak derim. Ve ya sadece günlük biraz oynayayım kafam dağilsın diyorsan Hades'e bak. Eski deme Dark Souls serisine bak. Çok eski gelirseELDEN RING Ve ya Sekiro oyna. Resident Evil 7 ve VILLAGE çok iyi korku oyunlarıdır. Oynadım dersen SILEND HILLoyna, hem yakın zamanda yeni oyunuda çıkacak. Eğer tatmin olmadıysan söyle daha çok oyun öneririm

Hocam PS yok PC üzerinden oynuyorum. Yazdıklarınız arasından Last of Us 2 ve Elden Ring hariç hepsini oynadım. Last of Us 2 de PS yokluğundan mâlum.

Elden Ring oynayabilirsiniz bence. Ölmekten RDR2 kalmaz aklınızda.
Hahaha eyvallah hocam ilk olarak onu oynıyıcam.

Sekiro Shadow die twice oynadıktan sonra büyük bir boşluk içerisine girdim oyunlarda hikaye değil combatlara bakar oldum önerimdir direkt souls serisi.

Oynadım hocam sağ olun.

Ben 6600 XT ile Ultra ayarlarda RTX medium ortalama 100 FPS bitirdim, siz de gayet güzel oynarsınız.

Amacım 60 FPS sabit oynamak RX 6600 ile muhtemelen Ultra ve RTX yüksek de 60 FPS alırım diye düşünüyorum.

Days Gone 👍

Hikaye anlatım tekniği tıpkı RDR 2 gibi.

Hocam Days Gone 5 saat oynadım ama vuruş hissi ve hikayesi bir türlü sarmadı zombilerin kan efektleri falan çok yapmacık gibi. İleride hikayesi açılıyor mu insanı içine çekiyor mu?

Son düzenleme:
NieR:Automata™ combat anlamında çok bir şey beklemeyin 3A bir oyun deniliyor ama şahsen değil hikayesinden çok hikaye anlatma şeklini sevmiştim deneyebilirsiniz şu an indirimdeyken ama çok bir şey beklemeyin beni bayağı sıkmıştı aslında.

Hocam Days Gone 5 saat oynadım ama vuruş hissi ve hikayesi bir türlü sarmadı zombilerin kan efektleri falan çok yapmacık gibi. İleride hikayesi açılıyor mu insanı içine çekiyor mu?
Ben belki de 1 ay aralıksız oynamışımdır. Vuruş hissi silahlar geliştikçe artıyor ve özellikle sürülerle kapışmak epey zevkli. Hikaye ilerledikçe daha anlaşılır ve zevkli oluyor; Özellikle de haritanın Güneyi açılınca 👍

Yeni bitirdim RDR2'yi ve biraz kurcaladım ama oyun bulamıyorum. Çok büyük boşluğa düştüm. Sessizleştim. Bana harbi güzel hikayeli oynanış süresi uzun ve grafikleri güzel olan bir oyun lazım. Nasıl unuturum bilmiyorum ama bana RDR2'yi unutturması lazım.
Bende öyle olacağı için bitirmedim 😂. Kingdom Deliverance var bende oynuyorum. Açık dünya. Bir RDR 2 değil tabi ama farklı, güzel. Optimizasyon kötü sadece .

Yeni konular

Geri
Yukarı