RDR2'den sonra sağlam oyun tavsiyesi

Spider-Man, Uncharted, RE2-4 remake ve 7-8 oynamadıkların varsa kesin bakmalısın. Ek olarak dishonered ve BioShock serisi önerebilirim. Bir de türü seviyorsan Sekiro ve Elden Ring.

RDR2'de eski zamanlarda takılmanın verdiği oyun zevkini bence en yakın Assassins Creed Serisi verebilir.
Bunun dışında Batman serisine, Dishonoured serisine, Mafia serisine, Witcher serisine bakılabilir. Açık Dünya oyunu olarak Watchdogs veya Cyberpunk'a da bakılabilir.
RPG oynarsanız bence Diablo 3'ün hikayesi de iyidir.
GTA5'in online modu ne kadar başarılıysa hikaye kısmı da bir o kadar vasat.

Son düzenleme:
Yeni bitirdim RDR2'yi ve biraz kurcaladım ama oyun bulamıyorum. Çok büyük boşluğa düştüm. Sessizleştim. Bana harbi güzel hikayeli oynanış süresi uzun ve grafikleri güzel olan bir oyun lazım. Nasıl unuturum bilmiyorum ama bana RDR2'yi unutturması lazım.

Kesinlikle Mafia serisine şans vermelisiniz hikayesinde en etkilendiğim oyunlardan biri oldu.

Yeni bitirdim RDR2'yi ve biraz kurcaladım ama oyun bulamıyorum. Çok büyük boşluğa düştüm. Sessizleştim. Bana harbi güzel hikayeli oynanış süresi uzun ve grafikleri güzel olan bir oyun lazım. Nasıl unuturum bilmiyorum ama bana RDR2'yi unutturması lazım.

Kesinlikle Days Gone oynamalısın. Onun dışında Call of Duty MW serisi. Kesinlikle.

Yeni konular

Geri
Yukarı