RDR2'den sonra The Witcher 3 çok kötü gelmeye başladı

RDR2 at sürme oyunu zaten.

İkisi de var bende niyeyse bana göre eski çağ veya eski tema konulu oyunlar çok kaliteli olsalarda beni sarmıyor. At sürme simülasyonu gibi geliyor bana da :)

RDR 2'ye sadece at sürme simülasyonu demek için Max 3 saat oynamış olmanız lazım evet at çok sürüyoruz ve belli bir süre sonra sıkıyor ama arkadasındaki efsane açık dünyası, mekanikleri, sanat dizaynı, karakterleri,hikayesini
Hiçe saymak anca 3 saat oynamış birinin yapabileceği bir yorumdur.

Aga her RPG oyununda olduğu gibi sıfır ekipmanla başlıyorsun ve haliyle oyun zevksiz geliyor. Elder Scrolls'ta da böyledir, kıytırık bir çelik kılıçla başlayıp sadece sol tık basarak oynuyorsun ilk saatlerinde her Elder Scrolls'un. Witcherlar da aynı şekil, Grandmaster school zırhları craftlayıp, şekil şükül skiller açınca zevki çıkıyor oyunun. Bu yüzden RDR ile karşılaştırılması saçma, çünkü RDR'de oyunun başında ne yapıyorsan sonunda da aynı ki bu da olumsuz bir şey değil.
Ben karşılaştırma yapmadım ki RDR ile, bu çok büyük bi haksızlık olurdu Witcher için. Çünkü arada müthiş bir bütçe farkı var. Ben yalnızca Witcher'ı tekil olarak değerlendiriyorum, ve oyun dayanılmaz geliyor diyorum. Ve dayanılmaz olmasının sebebinin de mekanikler olduğunu söylüyorum, güçsüz olmak değil, ya da antin kuntin sırf sol tık yapmak değil. Dodge atmaktan, ya da kılıç savurmaktan bahsediyorum ben. Oyunun en temel mekaniklerinin zerre keyif vermediğini anlatmaya çalışıyorum.

Ancak en nihayetinde, bunlar çok kişisel yorumlar. Ve oyunu başarısız yapmaya yeter deliller değiller. Dediğim gibi, oyuna olan saygım büyük oyun dünyasında bıraktığı etkiler yüzünden. Bu yüzden defalarca şans verdim. Ama yok abi, beni sarmıyor 😁

RDR 2'ye sadece at sürme simülasyonu demek için Max 3 saat oynamış olmanız lazım evet at çok sürüyoruz ve belli bir süre sonra sıkıyor ama arkadasındaki efsane açık dünyası, mekanikleri, sanat dizaynı, karakterleri,hikayesini
Hiçe saymak anca 3 saat oynamış birinin yapabileceği bir yorumdur.

Kaç saat RDR'n var hacı?

Ben karşılaştırma yapmadım ki RDR ile, bu çok büyük bi haksızlık olurdu Witcher için. Çünkü arada müthiş bir bütçe farkı var. Ben yalnızca Witcher'ı tekil olarak değerlendiriyorum, ve oyun dayanılmaz geliyor diyorum. Ve dayanılmaz olmasının sebebinin de mekanikler olduğunu söylüyorum, güçsüz olmak değil, ya da antin kuntin sırf sol tık yapmak değil. Dodge atmaktan, ya da kılıç savurmaktan bahsediyorum ben. Oyunun en temel mekaniklerinin zerre keyif vermediğini anlatmaya çalışıyorum.

Ancak en nihayetinde, bunlar çok kişisel yorumlar. Ve oyunu başarısız yapmaya yeter deliller değiller. Dediğim gibi, oyuna olan saygım büyük oyun dünyasında bıraktığı etkiler yüzünden. Bu yüzden defalarca şans verdim. Ama yok abi, beni sarmıyor 😁

Yok, RDR kısmı sana değildi. Aslında o kadar dayanılmaz değiller diyeceğim de ben Witcher 1'i bile eğlenerek oynamıştım. Belki sorun bendedir 💀

Yok, RDR kısmı sana değildi. Aslında o kadar dayanılmaz değiller diyeceğim de ben Witcher 1'i bile eğlenerek oynamıştım. Belki sorun bendedir 💀
Yani bir şekilde kendini oyunun bütününe kaptırabilirsen devamı gelir herhalde ya. Sen orayı çoktan aşmışsın sanırım 😁

110 saat falan yaklaşık

Aga bende de 230 saat var, %97 bitirdim oyunu, at sürme simulasyonu yorumları yanlış değil. Fast travel yapınca random encounterlarla karşılaşmayacağım için her yere atla gittim ve atı sürüp, sinematik moda atıp Youtube'dan video izledim ful. Oyunun üçte biri at sürmek, kendimizi kandırmayalım.

Aga bende de 230 saat var, %97 bitirdim oyunu, at sürme simulasyonu yorumları yanlış değil. Fast travel yapınca random encounterlarla karşılaşmayacağım için her yere atla gittim ve atı sürüp, sinematik moda atıp YouTube'dan video izledim ful. Oyunun üçte biri at sürmek, kendimizi kandırmayalım.

Çok at sürüyoruz ama at sürme simülasyonu çok ağır eleştiri onun yerine çok at sürüyoruz çok daha uygun.

Witcher 3'ü RDR2'den sonra oynadım ama daha çok eğlendim. RDR2 zaten şahane bir oyun olsa da Witcher 3 evreni çok çok güzel (Yennefer)

Aga her RPG oyununda olduğu gibi sıfır ekipmanla başlıyorsun ve haliyle oyun zevksiz geliyor. Elder Scrolls'ta da böyledir, kıytırık bir çelik kılıçla başlayıp sadece sol tık basarak oynuyorsun ilk saatlerinde her Elder Scrolls'un. Witcher'lar da aynı şekil, grandmaster school zırhları craftlayıp, şekil şükül skiller açınca zevki çıkıyor oyunun. Bu yüzden RDR ile karşılaştırılması saçma, çünkü RDR'de oyunun başında ne yapıyorsan sonunda da aynı ki bu da olumsuz bir şey değil.

Hocam konudan bağımsız ama sormak istiyorum legendary okul eşyalarını nasıl alıyoruz acaba ng+'da

Yeni konular

Geri
Yukarı