The Witcher 3 düşmanlar çok güçlü

Cengiz321

Picopat
Daha fazla  
Düşmanlar artık en az 30 seviye ben 16 sevineyim. Düşmanlara karşı savunmak için sağ tık bastığımda engelleyemiyorum. Ne yapmam lazım?

Dodge sistemini kavramanız lazım onu kavrayınca seviyenin pek de önemi kalmıyor. Sağ tık ile savunma yaptığınızda stun yeme ihtimaliniz yüksek. Boşluk tuşu ile ALT tuşunu kullanmayı öğrenin. Oyundaki yan görevleri ve Witcher işlerini yaparak da seviye atlayın adamları kesmek için daha iyi silahlar bulursunuz.

Dodge sistemini kavramanız lazım onu kavrayınca seviyenin pek de önemi kalmıyor. Sağ tık ile savunma yaptığınızda stun yeme ihtimaliniz yüksek. Boşluk tuşu ile alt tuşunu kullanmayı öğrenin. Oyundaki yan görevleri ve Witcher işlerini yaparak da seviye atlayın adamları kesmek için daha iyi silahlar bulursunuz.

Savun savun nereye kadar hocam hasar veremiyoruz seviye farkı olunca. Hadi 5-10 level olsa uğraşırsın öldürürsün ama üstü çok uzun sürer.

O düşmanlara bulaşmayacaksın görevlerden ilerle.
Görevdeyim

Savun savun nereye kadar hocam hasar veremiyoruz seviye farkı olunca. Hadi 5-10 level olsa uğraşırsın öldürürsün ama üstü çok uzun sürer.
Şuan kurbağa prens mi ney onla savaşıyorum yarım saattir kaç vur kaç vur yaparak canını yarıladım çok zor

O düşmanlara bulaşmayacaksın görevlerden ilerle.
Görev buraya getirtti

Dodge sistemini kavramanız lazım onu kavrayınca seviyenin pek de önemi kalmıyor. Sağ tık ile savunma yaptığınızda stun yeme ihtimaliniz yüksek. Boşluk tuşu ile ALT tuşunu kullanmayı öğrenin. Oyundaki yan görevleri ve Witcher işlerini yaparak da seviye atlayın adamları kesmek için daha iyi silahlar bulursunuz.
Boşluk tuşu olmasa oyunu şuan silmiştim

Dosya Ekleri

• 20240117_212710.jpg
    20240117_212710.jpg
    234,3 KB · Görüntüleme: 28
Hocam yaptığınız görev zaten seviyenizin üstünde yan görevleri yapmanız lazım.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı