RE4 Remake harici tüm Resident Evil oyunları indirimde!

Re 4 remake daha indirim gelmemesi normal çünkü oyun daha tam değil biraz 1 seneyi geçsin
RE3 çıktıktan 2- 3 ay sonra indirim aldı. RE Village ise Mayıs'ta çıkmış Ekim'de indirim almış. 2024'e kalmadan RE4'de indirim alır. Steam Cadılar Bayramı ya da Sonbahar indirimlerinde indirime girer.

RE3 çıktıktan 2- 3 ay sonra indirim aldı. RE Village ise Mayıs'ta çıkmış Ekim'de indirim almış. 2024'e kalmadan RE4'de indirim alır. Steam Cadılar Bayramı ya da Sonbahar indirimlerinde indirime girer.
Kanka re 3 dümdüzlükten ibaret di ve ekstra dlc sadece skin den başka birşey yoktu :D

Önümüzdeki showcase capcom seperate ways duyururlar artık çıktıktan sonra indirim gelir mi gelir(tabi gold edition yapmazlarsa :d) o ayrı

RE3 çıktıktan 2- 3 ay sonra indirim aldı. RE Village ise mayıs'ta çıkmış Ekim'de indirim almış. 2024'e kalmadan RE4'te indirim alır. Steam Cadılar Bayramı'ya da Sonbahar indirimlerinde indirime girer.

Hocam ben bu mega indirimden 30'a yakın oyun aldım Epic Games'den.
E yaz indirimi gelecek az bir zaman sonra.
Enayilik mi ettim? Bilginiz var mı?
Mega indirim yaz indiriminden daha büyüktür düşüncesiyle almıştım.

Hocam ben bu mega indirimden 30'a yakın oyun aldım Epic Games'den.
E yaz indirimi gelecek az bir zaman sonra.
Enayilik mi ettim? Bilginiz var mı?
Mega indirim yaz indiriminden daha büyüktür düşüncesiyle almıştım.
Yok hocam. Steam Yaz indirimleri= Epic Mega indirimleri. Hatta Epic'te kupon olduğu için kâr da etmişsinizdir.

Çok oynamak istediğim bir seri ama oynamaya cesaret edemiyorum bir türlü korktuğumdan.
Re 7 ve village Gold paketi var, 10. dakika da korkumdan kapatmıştım, yatıyor kütüphanede. :D

Resiseent evil 2 remake oyna sonra 7'ye geç 2 remake omuz kameralı ve RE7 ile aynı mekaniklere sahip bence ondan başla eğer baktın 7'den iyi 3'ü al onu da oyna sonra 7'ye geç çok korku oyunu oynayınca korkunç yanları kalmıyor ben resisent evil 2 remake i 2 kez. Bitirdim bir normal New Game bir de 2.gercek final second run ama ben Full seriyi oynayacağım için RE7'yi oynamama daha var.

Resiseent evil 2 remake oyna sonra 7'ye geç 2 remake omuz kameralı ve RE7 ile aynı mekaniklere sahip bence ondan başla eğer baktın 7'den iyi 3'ü al onu da oyna sonra 7'ye geç çok korku oyunu oynayınca korkunç yanları kalmıyor ben resisent evil 2 remake i 2 kez. Bitirdim bir normal New Game bir de 2.gercek final second run ama ben Full seriyi oynayacağım için RE7'yi oynamama daha var.

Hocam işte cesaret edemiyorum, yanımda arkadaşımla oynayayım dedim onu bile beceremedik, çok tırsağım korku oyunlarında. :D
Şu an oynayabildiğim tek korku oyunu Little Nightmares, o da biraz oyunun oynanış mekaniğiyle alakalı, korku oyunu bile denir mi bilmem ama. :D

Hocam işte cesaret edemiyorum, yanımda arkadaşımla oynayayım dedim onu bile beceremedik, çok tırsağım korku oyunlarında. :D
Şu an oynayabildiğim tek korku oyunu Little Nightmares, o da biraz oyunun oynanış mekaniğiyle alakalı, korku oyunu bile denir mi bilmem ama. :D

Korkunun üstüne gidersen Alışırsın. Aksi durum olmadığı müddetçe.
Outlast'ı büyük hevesle alıp 10.Dakkadan itibaren kapatan biri olarak, Outlast bana mısın demiyorum şuan.

Korkunun üstüne gidersen alışırsın. Aksi durum olmadığı müddetçe.
Outlast'ı büyük hevesle alıp 10.dakikadan itibaren kapatan biri olarak, Outlast bana mısın demiyorum şu an.

10 dakika iyi hocam yine, ben binaya giriş yapınca elektrikler gittiği gibi kapatmıştım. :D

Geri
Yukarı