RE7 biohazard Xbox Series S'e 70 TL'ye alınır mı?

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Normalde 90 100 TL arası değişiyor kendi mağazasında, ancak internetten hesap olarak alınca RE7 biohazard ı 70 TL'ye RE7 ve RE8 village 120 TL'ye alabiliyorum. Sizce bu fiyata değer mi?

Hesap olarak 70 TL'ye alacağıma 30 TL ekleyip orijinal alırım. İleride o hesap kesin patlar.

Zamanında RDR2 aldım aynı satıcıdan, 1 aydır patlamadı hocam. Satıcı güvenilir birisi.

Ben de zamanında Cyberpunk 2077 aldım ve 6 ay sonra patladı. Bu hesaplar çalıntı da olabiliyor ve 90% da demeyeceğim. 100% ileride patlıyor.

Hikayeli oyun olacağı için çok sıkıntı olmaz bitirdikten sonra patlasada. Bir de garanti veriyor satıcı zaten bir şey olursa hesaplara. Asıl sorum oyun sizce alınır mı?

Hikayeli oyun olacağı için çok sıkıntı olmaz bitirdikten sonra patlasada. Bir de garanti veriyor satıcı zaten bir şey olursa hesaplara. Asıl sorum oyun sizce alınır mı?
Fiyat sizin için uygunsa alınır. Ben geçen haftalarda 45 TL'ye almıştım. Oyun çok güzel, korku-aksiyon dengesi tam oturmuş.

Edit: Oyun Steam'de 200 TL'ye yükselmiş. Alacaksanız acele edin. Diğer mağazalarda da yükselebilir.

Fiyat sizin için uygunsa alınır. Ben geçen haftalarda 45 TL'ye almıştım. Oyun çok güzel, korku-aksiyon dengesi tam oturmuş.

Xbox cihazına mı aldınız oyunu? İndirime giriyor mu yani?

Yeni konular

Geri
Yukarı