RE7 Türkçe yama var mı?

Jeasust

Hectopat
Daha fazla  
İnternette araştırdığımda doğru bilgi bulamadım, bu yüzden sizlere danışayım dedim. Yanlış bilmiyorsam Anonymous Çeviri oyunu çevirmeye başlamış. Ancak galiba Anonymous çeviriyorsa başkası çevirmediği için çeviriyor diye düşündüm. Bildiğiniz bir RE7'nin Türkçe yaması var mı?

İnternette araştırdığımda doğru bilgi bulamadım, bu yüzden sizlere danışayım dedim. Yanlış bilmiyorsam Anonymous Çeviri oyunu çevirmeye başlamış. Ancak galiba Anonymous çeviriyorsa başkası çevirmediği için çeviriyor diye düşündüm. Bildiğiniz bir RE7'nin Türkçe yaması var mı?
U-crew in var ama ücretli ben oradan alıp bitirdim ne kadar çok yama alırsanız toplu indirim uyguluyorlar

Yama ücreti 25 diyelim re2 re3 eklediniz toplamda 75 tutuyorsa 65 TL alıyor 100 TL tutuyorsa sepet 80 TL alıyor gibi, çoklu alımlar da indirim yapıyor.

Evet uyumlu sıkıntı yaşarsanız discord dan her türlü yardımcı oluyorlar.
Sitesini atar mısın? Normalde ilk arkadaşın attığı yamayı kurmak için oyunu eski sürüme downgrade yapmak gerekiyordu. Yaptım ama sanki türkçe yama makine çeviri gibi geldi. O yüzden u crew'in yamasını kullanacağım galiba.

Geri
Yukarı