React Native çalıştırmada hatalar veriyor

Daha fazla  
Arkadaşlar 2 günden beri React Native yüklemeye çalışıyorum ve sürekli hatalar alıyorum bu yüzden React'tan soğudum bu yüzden başka dillere yönelmek istiyorum Android de uygulama geliştirmek için hangi dilleri önerirsiniz.

Ekran görüntüsü 2024-03-16 230839.png

Aldığım hata bunun gibi çeşitli şeyler React'ı indirirken de VS Code da hatalar almıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
npm i komutu ile önce modulleri indir. Sonra npm run android yaz. React Native dökümanında Get Started kısmında detaylı kurulum var.
Ayrıca PowerShell yerine normal command prompt kullanmanı tavsiye ederim.

npm i komutu ile önce modulleri indir. Sonra npm run android yaz. React Native dökümanında Get Started kısmında detaylı kurulum var.
Kurulumu yaptım sadece android çalıştırmayı yapamadım
Ayrıca her yeni proje oluştururken bu şekilde uğraşacak mıyım yoksa bu tek seferlik mi

Kurulumu yaptım sadece android çalıştırmayı yapamadım
Ayrıca her yeni proje oluştururken bu şekilde uğraşacak mıyım yoksa bu tek seferlik mi
Ekran görüntüsü 2024-03-17 122912.png
Şuan bekliyorum

Ekran görüntüsü 2024-03-17 123847.png
Android studio yu açmadı

Son düzenleme:
Android studio açmasa bile hata vermeden Success demesi lazım. Onunla alakalı olduğunu sanmıyorum. alttaki kodu çalıştırmayı dener misin?
Bash:
cd android && gradlew clean

gradlew yok derse ./gradlew olarak dene.
Ekran görüntüsü 2024-03-17 132144.png

Android studio açmasa bile hata vermeden Success demesi lazım. Onunla alakalı olduğunu sanmıyorum. alttaki kodu çalıştırmayı dener misin?
Bash:
cd android && gradlew clean

gradlew yok derse ./gradlew olarak dene.
Ben artık React Native'i boş verdim Kotlinden devam edeceğim
VS code kurulumunu yaptım sanal cihaz nasıl açtıracağım

Eki Görüntüle 2143245

Ben artık React Native'i boş verdim Kotlinden devam edeceğim
VS code kurulumunu yaptım sanal cihaz nasıl açtıracağım
Attığın hata resimde PowerShell kullandığın için && çalışmıyor. && yerine ne kullanıyor bilmiyorum. Bu sebeple CMD kullan demiştim.
Android studio aç. Virtual Devices arayüzünden emulator listesini görürsün. Eğer emulator yoksa bir tane ekle. Varsa sağda oynat tuşuna benzer bir ikon olacak ona tıkla.

Yada Alttaki komutu CMD özellikle cmd ye yapıştır.
Bash:
emulator -list-avds
# Emulator yok hatası verirse; Bu yola gidip tekrar komutu çalıştır.
cd %userProfile%\AppData\Local\Android\sdk\emulator
#Emulator adını al.
emulator -avd EMULATOR_ADI

Yeni konular

Geri
Yukarı