React öğrenmek için öneriler

i hope so

Picopat
Selam arkadaşlar. HTML, CSS JavaScript'i güzel bir şekilde düzenli olarak çalışıp belirli bir aşamaya geldim fakat bu React'a geçince yazılımdan nefret etmeye başladım gibi bir şey oldu. Neredeyse hiçbir şey anlamıyorum ve neredeyse 1 haftam bomboş geçti. Önerileriniz var mı? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben pek bilmem zor mu kolay mı ama GitHub'ın açık kaynak olarak geliştirdiği ElectronJS var. ElectronJS ile HTML, JavaScript ve CSS ile Cross-Platform (Çapraz Platform) uygulamalar yapabilirsiniz. İsterseniz bir araştırın. Linki burada.

Reacte geçmek için JS te gerekli olan tüm bilgileri öğrenmemiş olabilirsin sonuç olarak React bir JS frameworkü ya da kütüphanesi artık her neyse. Eğitimi aldığın kişi güzel anlatmıyor olabilir.

Hocam ben pek bilmem zor mu kolay mı ama GitHub'ın açık kaynak olarak geliştirdiği ElectronJS var. ElectronJS ile HTML, JavaScript ve CSS ile Cross-Platform (Çapraz Platform) uygulamalar yapabilirsiniz. İsterseniz bir araştırın. Linki burada.
Electron.js'i Github geliştirmiyor hocam, OpenJS Foundation'a ait bir proje.

Selam arkadaşlar. HTML, CSS JavaScript'i güzel bir şekilde düzenli olarak çalışıp belirli bir aşamaya geldim fakat bu React'a geçince yazılımdan nefret etmeye başladım gibi bir şey oldu. Neredeyse hiçbir şey anlamıyorum ve neredeyse 1 haftam bomboş geçti. Önerileriniz var mı? Şimdiden teşekkürler.
React öğrenmeye başlamak için gerekli Javascript bilgisine sahip olmamanız veya öğrenmeye çalıştığınız kaynak sıkıntı olabilir. İngilizceniz yeterli ise şu videoyu öneriyorum:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı