ReactOS oyun açar mı?

Eğer XP ve öncesini destekleyen bir basit oyunsa açar, zaten amaç Windows klonu oluşturmak. Ama kararlı olduğunu söyleyemem, her yeni sürümde onlarca hata düzeltiliyor ve yeni hatalar geliyor. Bir iki yeni özellik geldiği de söylenebilir. Ama yine de beta sürümünde bile değil, ama denemek istersen sanal makineye kurabilirsin.

GTA SA flan açar ama o işletim sistemi kullanmak için değil ben baktım acayip buglar var.
Bilgilendirme: React OS bir grup alman tarafından Dark webte sızdırılan Windows open Source larından yararlanılarak oluşturulumuş bir Windows clonudur ve bir açık kaynak projesidir.

Bak bi fikirim var, sen bilgilendirme.

ReactOS bir tersine mühendislik projesi, sızan kaynak kodları kullanılmadı. Projenin en belirgin yerine bakmadan hemen damgayı yapıştırmışsın hocam. Tebrik ediyorum, sizin gibi araştırmacı gençlere ihtiyacımız var.

Bak bi fikirim var, sen bilgilendirme.

ReactOS bir tersine mühendislik projesi, sızan kaynak kodları kullanılmadı. Projenin en belirgin yerine bakmadan hemen damgayı yapıştırmışsın hocam. Tebrik ediyorum, sizin gibi araştırmacı gençlere ihtiyacımız var.
Açıklamadaki "opensource" yazısını görünce atlıyorlar hemen, okusalar bi' tamamını "reimplementation of Windows" yazısını görecekler. Opensource Windows olsaydı zaten Microsoft DMCA takedown yapıştırmıştı çoktan. Sızdırmaya attı.

Geri
Yukarı