Ready or Not alınır mı?

SlayKul

Decapat
Daha fazla  
RAM
8 ram 2933mhz
SSD veya HDD modeli
1TB Ssd
Ekran kartı
Gtx 1650 Ti
İşlemci
İ5 10300H
Ready or Not 99 TL fiyatindayken alınır mı? Tek başıma oynayacağım ve bu sıralar indirim de cok olduğu için oyunun indirime girmesini beklemeli miyim yoksa zam gelmeden alınır mı?

öncelikle selam. şuan oyun 85 lira. bende almayı düşünüyorum fakat çoğu kişi tek başına sarsada arkadaşlarla daha çok sarıcağını söylemiş. bende almayı düşünüyorum fakat oynayacak hiç arkadaşım yok. eğer almadıysan al bende alayım oynarız beraber yada aldıysan dc kullanıyorsan ekleyeyim oynarız.

Zam gelmeden önce alınır, tek oynayarakta eğlendim ancak türü sevmeniz lazım, sevmiyorsanız işkenceye dönüşür. CSGO gibi etrafa ateş açarak bastırma yönünde beklentiniz varsa girişmeyin.

öncelikle selam. şuan oyun 85 lira. bende almayı düşünüyorum fakat çoğu kişi tek başına sarsada arkadaşlarla daha çok sarıcağını söylemiş. bende almayı düşünüyorum fakat oynayacak hiç arkadaşım yok. eğer almadıysan al bende alayım oynarız beraber yada aldıysan dc kullanıyorsan ekleyeyim oynarız.
kanka bende aldım şimdi aldıysan oynayabiliriz

hocam alicam gibi fakat tek sıkıntı 90gb olması 1tb laptop şu an 30gb kaldı yer. Eğer yer açabilirsem size haber vereyim birlikte oynarız.

Yeni konular

Geri
Yukarı