Ready or Not alınır mı?

ber4t.dev

Picopat
Daha fazla  
Sistemim: RTX 3050 OC Edition / i3 12100F / 16 RAM /

Steam platformunda 21 dolara düşmüş sizce alınır mı? Tek kişiyim yalnız oynayacağım.

Veya alternatif olarak sarmaz, kötü oyun vs. derseniz https://store.steampowered.com/app/1359090/Zero_Hour/ nasıl?

Fiyatı bence pahalı ve tek başınaysan çok da eğlenebileceğini düşünmüyorum. Zamanında standart fiyatı 100 TL, indirimde ise 70 TL'ye kadar düşmüştü.

Sistemim: RTX 3050 OC Edition / i3 12100F / 16 RAM /

Steam platformunda 21 dolara düşmüş sizce alınır mı? Tek kişiyim yalnız oynayacağım.

Veya alternatif olarak sarmaz, kötü oyun vs. derseniz https://store.steampowered.com/app/1359090/Zero_Hour/ nasıl?
İyi oyun ama tek kişi sıkar, biz 2 kişi bile sıkılmıştık az oynadıktan sonra. Oyun aşırı zor bir de onun da etkisi var. Göremeden tek yiyebiliyorsunuz bu da can sıkıyor.

Benzeri oyun olarak ne alabilirim hocam?
Alternatifi Ground Branch, Zero Hour, SWAT 4 var. Insurgency Sandstorm da bakabilirsin PvP odaklı ama kaliteli bi oyun.

Benzeri oyun olarak ne alabilirim hocam?
Ready or Not benzeri taktiksel birinci şahıs önerebileceğim oyunlar;

GTFO 8.39$ (256,39 TL)
Six days in fallujah 11.99$ (366,40 TL)
Payday 2 9.99$ (305,28 TL, ilginizi çekerse indirimde değerlendirin.)
Insurgency: Sandstorm 20.99$ (641,43 TL, bunu da ilginizi çekerse indirimde değerlendirmeniz tavsiyemdir. Ayrıca Battlefield ve Squad tarzında bir oyun. GTFO, SDIF ve PD2 gibi Co-op tarzında bir oyun değil.)

Son düzenleme:
İyi oyun ama tek kişi sıkar, biz 2 kişi bile sıkılmıştık az oynadıktan sonra. Oyun aşırı zor bir de onun da etkisi var. Göremeden tek yiyebiliyorsunuz bu da can sıkıyor.

Alternatifi Ground Branch, Zero Hour, SWAT 4 var. Insurgency Sandstorm da bakabilirsin PvP odaklı ama kaliteli bi oyun.
SWAT 4 önermek ne kadar mantıklı bilmiyorum.

SWAT 4 önermek ne kadar mantıklı bilmiyorum.
Sebep? Belki sana eski geldiği için burun kıvırmış olabilirsin ama SWAT 4, Ready or Not'ın ve bu türün atasıdır. Grafik takıntısı yoksa halen zevkle oynatır kendisini. Ayrıca bu türde fazla oyun yok zaten varsa başka bildiğin sen önerebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı