Ready or Not alınır mı?

yorumcuu

Centipat
Daha fazla  
Ready or Not oyununu daha önce korsan olarak denemiştim. Single oynamıştım doğal olarak. Oyun hoşuma gitmişti, tabii haritalar bitince oyunu sildim. Şu an Steam de indirimde. Acaba alsam mı diye düşünüyorum. Online desteği var mı? Yoksa sadece arkadaşlarla 5 kişilik bir ekip ile mi oynanıyor? Yani tek başıma oynayacağım için maç bulabilir mi? İndirimde olmasına rağmen fiyatı yine de bence pahalı. Sizce anlattığım duruma göre almalı mıyım?

Online var, illa ekibiniz olmak zorunda degil baskalarinin lobisine de gidebilirsiniz. Ama adam akilli oynayacak bir ekiple cok daha guzel olur. Fiyati bana sorarsaniz ucuz bile. Alinir guzel oyun.

Online var, illa ekibiniz olmak zorunda degil baskalarinin lobisine de gidebilirsiniz. Ama adam akilli oynayacak bir ekiple cok daha guzel olur. Fiyati bana sorarsaniz ucuz bile. Alinir guzel oyun.
Almalısın online'ı güzel yaşı büyük insanlarla beraber sesli oynayabilirsin yeni haritalarda eklendi ve şu dolar mevzusu olunca zam gelecek ilk oyun olacaktır kendisi.

Daha çok arkadaş grubu ile sarar. Alıp yine tek oynayacaksanız sıkılırsınız hemen.

Yeni konular

Geri
Yukarı