Ready or Not gereksiz yere sistem ısınması kaynaklı çöküyor

bekir0

Femtopat
Daha fazla  
Sistemim aşağıda mevcut, bu sitemle RDR2'yi yüksek ayarlarda 50-60FPS arasında oynuyordum ısınma problemi olmadan.

Ready or Not'u açıyorum ve deli gibi fan sesi geliyor ardından aşırı ısınmadan oyun kapanıyor. Sistemim oyunu karşılayabilecek seviyede. Diğer oyunlarda bu sorunu yaşamıyorum. Sizce sebebi nedir?

Dosya Ekleri

• Screenshot_13.png
    Screenshot_13.png
    47 KB · Görüntüleme: 38
Sistemim aşağıda mevcut, bu sitemle RDR2'yi yüksek ayarlarda 50-60FPS arasında oynuyordum ısınma problemi olmadan.

Ready or Not'u açıyorum ve deli gibi fan sesi geliyor ardından aşırı ısınmadan oyun kapanıyor. Sistemim oyunu karşılayabilecek seviyede. Diğer oyunlarda bu sorunu yaşamıyorum. Sizce sebebi nedir?

Sıcaklıklar ne durumda, oyunda iken test edin.

hocam sorun fanlarda olabilir benim hp var çok ısınıyor boşta 70c görüyor büüyk ihtimalle fanları tam verimli çalışamıyor kirden yarın temizleticem sizinde yaptırmanızda fayda var

Sıcaklıklar ne durumda, oyunda iken test edin.
hocam sorun fanlarda olabilir benim hp var çok ısınıyor boşta 70c görüyor büüyk ihtimalle fanları tam verimli çalışamıyor kirden yarın temizleticem sizinde yaptırmanızda fayda var
hocam sıcaklık aşırı yükseliyor ancak sorun oyundan kaynaklıymış, sanırım oyunun menüsünde problem var veya benim ekran kartımla uyuşmuyor. Oyun lobideyken aşırı ısınıyor ve bir süre sonra çöküyor ancak oyuna girer girmez play tuşuna basıp lobiye gidersem sorun çözülüyor, oyunu sorunsuz ve donmadan oynuyorum. oyun zaten erken erişimde ancak hoş bir problem değil.

oyunun grafik optimizasyonları daham tam olarak oturtulmadığını düşünüyorum benim sistemimde de fanlar deli gibi dönmeye başlıyor. herkeste aynı sorun var bu arada. oyundan kaynaklı bir sorun kısaca..

Yeni konular

Geri
Yukarı