Ready or Not yeni başlayacaklar için öneriler

Dostum ben tek başıma oynadığım için detayını bilmiyorum. Eğer modu internetten indireceksen sayfada yazar nasıl yapman gerektiği. Oyunun dosya konumuna falan atacaksın. Zaten oyun içinde sağ yukarıdaki yazı içerisinde (modded) gibi bir şey görürsen olmuştur.
Hocam tek başınıza nasıl eğleniyorsunuz ve ne yapıyorsunuz? Hangi modları önerirsiniz? Silah modları bende çalışmıyor bir türlü çözemedim.

Kapatamamak çok saçma. Üstelik oyunda koşma tuşu yok biz niye koşamıyoruz?

Bende merak edip araştırmıştım oyun gerçekçi olmasi açısından çoğu ulkenin ozel hareket birimleriyle röportaj yapıp eklenmiş bu mekanikler.
Hiçbir özel hareket birliği koşmaz.
Light Armor alırsanız hızınız biraz daha artıyor ama kolay ödüyorsunuz.

Dostum botları kapatamıyorsun ama farenin tekerleğine bas ve boş bir yere 1'e tıkla ve botlara emir ver, orada bekliyorlar.

Tek başıma çok keyif alıyorum. Özellikle ev baskınlarında ve hastane görevinde... Zaten hayalim ÖKK olduğu için bu oyun bana çok zevk veriyor. Online yada arkadaşlarla girmenizi önermiyorum çünkü çoğu kişi oyunu hocamın dediği gibi CS atar gibi oynuyor ve hakkını vermiyorlar. Ağır ağır, ses kasarak ilerlemek gerek, acayip dikkat gerektiren bir yapısı var...

Dostum botları kapatamıyorsun ama farenin tekerleğine bas ve boş bir yere 1'e tıkla ve botlara emir ver, orada bekliyorlar.

Tek başıma çok keyif alıyorum. Özellikle ev baskınlarında ve hastane görevinde... Zaten hayalim ÖKK olduğu için bu oyun bana çok zevk veriyor. Online yada arkadaşlarla girmenizi önermiyorum çünkü çoğu kişi oyunu hocamın dediği gibi CS atar gibi oynuyor ve hakkını vermiyorlar. Ağır ağır, ses kasarak ilerlemek gerek, acayip dikkat gerektiren bir yapısı var...
Oyunun bu tür özelliklerine cidden hayranım. Aynı görevleri tekrarlamak sıkmaz mı? Map modu falan hiç indirmediniz mi? Ayrı bir siteden indirilen mod nasıl oyuna kurulur?

Yeni konular

Geri
Yukarı