Ready or Not yüksek ayarlarda bile görüntü kötü

LawbringerGaming

Hectopat
Daha fazla  
Bu konuyu birkaç gün önce de açmıştım ama düzgün bir cevap olmadığı için tekrardan açtım.

Oyunu 2 gün önce almıştım. Görüntü ayarlarım yüksek olmasına rağmen görüntüde değişiklik ve kötü bir görüntü var. Bu sorunu birkaç oyunda da yaşıyorum (Spider-Man, The Witcher 3, Red Dead Redemption 2, Battlefield 5 birkaçı) ama hala çözümünü bulamadım. Görüntü resimde olduğu gibi... Ready ekranında daha kötü gözüküyor. Oyun içinde ise hasar aldığımda veya sıyrıldığım da aynısı oluyor normalde de biraz var. Görselini atmadım çünkü çok belli olmuyor.
Çözümü var mıdır?

Sistemim:
i3-10100F
GTX 1650 Gigabyte.
H410-M Pro.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    2 MB · Görüntüleme: 115
  • 2.png
    2.png
    788,5 KB · Görüntüleme: 59
  • resim_2023-07-06_000821834.png
    resim_2023-07-06_000821834.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 45
  • resim_2023-07-06_000830606.png
    resim_2023-07-06_000830606.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 58
Hazırlık ekranında keskinlik normalde çok yüksek, onu kastediyorsanız normal. Maç başlayınca nasıl gözüküyor?

Bu konuyu birkaç gün önce de açmıştım ama düzgün bir cevap olmadığı için tekrardan açtım.

Oyunu 2 gün önce almıştım. Görüntü ayarlarım yüksek olmasına rağmen görüntüde değişiklik ve kötü bir görüntü var. Bu sorunu birkaç oyunda da yaşıyorum (Spider-Man, The Witcher 3, Red Dead Redemption 2, Battlefield 5 birkaçı) ama hala çözümünü bulamadım. Görüntü resimde olduğu gibi... Ready ekranında daha kötü gözüküyor. Oyun içinde ise hasar aldığımda veya sıyrıldığım da aynısı oluyor normalde de biraz var. Görselini atmadım çünkü çok belli olmuyor.
Çözümü var mıdır?

Sistemim:
i3-10100F
GTX 1650 Gigabyte.
H410-M Pro.

Mediuma aldığınız iki ayarı yükseğe çekip deneyin.
Bütün ayarları epic alıp denemişdim, aynısı...

Hazırlık ekranında keskinlik normalde çok yüksek, onu kastediyorsanız normal. Maç başlayınca nasıl gözüküyor?
Oyun içinde, tapınak haritasında oynamıştım ve çimenler, duvar kenarları filan bulanık veya siyah bi çizgi var. Hasar aldığımda veya mermiden kaçarken filan aynı görüntü oluyor ( ready ekranındaki).

Spiderman oynarken daha da kötüydü.

Diğer oyunlarda da yaşıyorsan aynı sorunu oyunun ayarlarıyla değil, monitörünle alakalıdır yüksek ihtimal.

Bu sorunu bin defa araştırdım. Bazıları monitör bazıları ekran kartı bazıları ise sisteminde diyor. Kime inanıpda parçayı değiştireceğimi bulamıyorum :/

Yaz ayı bitince yeni bir bilgisayar alacağım. Yeni monitör ve yeni parçalar inşAllah düzelir şu sorun.

Bu sorunu bin defa araştırdım. Bazıları monitör bazıları ekran kartı bazıları ise sisteminde diyor. Kime inanıpda parçayı değiştireceğimi bulamıyorum :/

Yaz ayı bitince yeni bir bilgisayar alacağım. Yeni monitör ve yeni parçalar inşAllah düzelir şu sorun.
Kullandığınız çözünürlükte bir monitör bulun denemek için. En basitiyle deneme yanılma yaparak bir tane ihtimalden kurtulursunuz.

Kullandığınız çözünürlükte bir monitör bulun denemek için. En basitiyle deneme yanılma yaparak bir tane ihtimalden kurtulursunuz.
Yeni bir bilgisayar sipariş ettim. İlk monitör geldi Lenovo G24-20, bu bilgisayara taktım ve sorun hala devam ediyor...
Demek ki monitörle alakası yokmuş. İnşAllah yeni bilgisayarda bu sorun yaşanmaz :/

Geri
Yukarı