Realme 5 Pro vs Xiaomi Mi9T vs Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Aslında bu 3'ü arasından en çok ilgimi çeken tasarım ve OLED ekranı sebebiyle Mi9T oldu ama 1800TL fiyatındaki Realme'nin diğerlerine nazaran kamerası daha iyi olması ilgimi çekiyor. K30'u bekleyeceğim sanırım ama 3000'i geçerse alınmaz gibime geliyor. Bu arada internette bulunan tüm karşılaştırma videolarını izledim neredeyse. Attığınız videoyu da izledim ama ben normal hayatta da bir şey alırken çok düşünürüm ve birine danışırım o yüzden buraya konu açtım. En basitinden yemek sipariş verirken bile evdekilere sorarım yani hangisini yiyeyim diye o derece kararsızım :D
3 model arasında kamera olarak öyle uçurum farklar yok açıkçası.

Mi 9T modeli Amoled ekran ve 8 NM işlemci birleşimi ile çok iyi bir pil performansı sağlıyor.

3 model arasında kamera olarak öyle uçurum farklar yok açıkçası.

Mi 9T modeli Amoled ekran ve 8 NM işlemci birleşimi ile çok iyi bir pil performansı sağlıyor.
K30'u bekleyeceğim o zaman. Fiyat iyi olursa K30 olmazsa Mi9T alırız. Bir de bir sorum var. Android telefonlarda sosyal medya kullanımı Apple'a göre kötü oluyor yani Instagram'a veya Snapchat'e resim veya video çekerken Apple'ın eski cihazı güncel Android'lerden daha iyi çekebiliyor. Bu Mi9T'de de böyle mi bir bilginiz var mı? Yoksa eskide mi kaldı? @canxx Mi9T kullanıcısı olarak size soriyim.

K30'u bekleyeceğim o zaman. Fiyat iyi olursa K30 olmazsa Mi9T alırız. Bir de bir sorum var. Android telefonlarda sosyal medya kullanımı Apple'a göre kötü oluyor yani Instagram'a veya Snapchat'e resim veya video çekerken Apple'ın eski cihazı güncel Android'lerden daha iyi çekebiliyor. Bu Mi9T'de de böyle mi bir bilginiz var mı? Yoksa eskide mi kaldı? @canxx Mi9T kullanıcısı olarak size soriyim.
Aksine sosyal medyada daha iyi sonuçlar çıkartıyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20200214_105229.jpg
    IMG_20200214_105229.jpg
    1,2 MB · Görüntüleme: 26
  • IMG_20200214_105235.jpg
    IMG_20200214_105235.jpg
    987,7 KB · Görüntüleme: 32
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı