Realme 5I vs iPhone 6S Plus

Mehmet Can

Decapat
Şu an iPhone 6S Plus 64 GB kullanıyorum. 15.7.3 sürümü. Pili yeni değişti 3810MAH Deji batarya taktırdım. Ama uzun süredir kullanıyorum ve sıkıldım sayılır. Alternatif olarak Realme 5I 64 GB var. Sizce ona geçsem şu ankine göre nasıl bir deneyim yaşarım? PUBG Mobile oynuyorum ve kamerayı sıkça kullanıyorum. Hangisinin performansı daha iyi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an iPhone 6S Plus 64 GB kullanıyorum. 15.7.3 sürümü. Pili yeni değişti 3810MAH Deji batarya taktırdım. Ama uzun süredir kullanıyorum ve sıkıldım sayılır. Alternatif olarak Realme 5I 64 GB var. Sizce ona geçsem şu ankine göre nasıl bir deneyim yaşarım? PUBG Mobile oynuyorum ve kamerayı sıkça kullanıyorum. Hangisinin performansı daha iyi?

Öyle bir hata yapma derim.

Geçilmez. Kaliteyi ararsın sonra. Eski bir telefon olmasına rağmen oldukça iyi bir telefon. İlla değiştirmek istiyorsanız iOS 14 veya 15 yüklü olan iPhone 8 veya SE 2 bakabilirsiniz.

Mevcut telefonunuzda sorunsuz WhatsApp kullanabiliyor musunuz?

Sorunsuz her uygulamayı kullanabiliyorum. Gayet stabil çalışıyor performansı da tatmin ediyor. Pili sorundu onu da güçlendirilmiş batarya ile değiştirdim şu an 1.5 günü çıkarıyor. Dediğim gibi sadece biraz sıkıldığım için geçmek istemiştim.

Sorunsuz her uygulamayı kullanabiliyorum. Gayet stabil çalışıyor performansı da tatmin ediyor. Pili sorundu onu da güçlendirilmiş batarya ile değiştirdim şu an 1.5 günü çıkarıyor. Dediğim gibi sadece biraz sıkıldığım için geçmek istemiştim.

Ama performans ve kamera olarak 6S Plus'u aratacaksa hiç gerek yok.

Eski Iphone telefonlarda Whatsapp kullanılmıyor gibisinden yazılar okudum da ondan bi size sorayım dedim.
Konuya dönecek olursak geçmenize hiç gerek yok çünkü mevcut telefonunuz iyidir. Üstelik bataryası da yeni.

Mevcut telefonunuzda sorunsuz Whatsapp kullanabiliyor musunuz?
9F31E952-CA08-44FC-9B43-E409EA5E3E9B.jpeg

iPhone 6s

Eski iPhone telefonlarda WhatsApp kullanılmıyor gibisinden yazılar okudum da ondan bir size sorayım dedim.
Konuya dönecek olursak geçmenize hiç gerek yok çünkü mevcut telefonunuz iyidir.

Eski iPhone telefonlarda WhatsApp kullanılmıyor gibisinden yazılar okudum da ondan bir size sorayım dedim.
Konuya dönecek olursak geçmenize hiç gerek yok çünkü mevcut telefonunuz iyidir. Üstelik bataryası da yeni.

Kullanıyorum sorunsuz. iPhone 6 da bile kullanılıyor diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı