Realme 6 alınır mı?

Hahaha gülmekten gözümden yaş geldi bildiğin. Realm'e 6 ısınıyor deyip Redmi önerenlere ne demeli gerçekten bilemiyorum :D.
Realm'e 6 Android 11 güncellemesi de alacak. Redmi Note 8 Pro alır mı almaz mı bilmiyorum fakat Redmi Note 8 Pro için Android 12 çok zor, Realm'e 6′ya değil.
Bir kere Redmi Note 8 Pro′da da aynı işlemci var bu telefon ısınıyorda Redmi Note 8 Pro mu ısınmıyor?
Ayrıca bu fiyat bandında P40 Lite′da var o da alınabilir. Ama Google Play hizmetleri için biraz sabır gerektiriyor.

P40 Lite öneririm, ama Google Play hizmetleri için biraz sabretmek gerekiyor. Yok o işlere hiç giremem derseniz kesinlikle Realm'e 6 8 GB.

Üstteki arkadaşında yorumunu okudum yorumlarınızda hiç 9 Pro geçmemiş bile bu telefonlara kıyasla daha mı kötü?

Peki anladım şu an hangi telefonu kullanıyorsunuz?

Şu anda bir telefon kullanmıyorum, genel sosyal medya ağırlıklı bir kişi olarak oradan herkesle iletişim kurabiliyorum. Redmi Note 7 telefonum vardı, sattım en geç 1-2 ay içerisinde telefon alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim yerimde olsanız ne alırdınız? Ben P40 Lite almak istiyorum açıkçası çünkü 9Pro ve Realm'e 6'dan daha kaliteli donanımlara sahip diye biliyorum. Sırf Google hizmetleri olmayacak diye daha kötü bir telefon almak istemiyorum. Bildiğim kadarıyla Google yerine başka bir tür tarayıcı çıkartacaklar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim yerimde olsanız ne alırdınız? Ben P40 Lite almak istiyorum açıkçası çünkü 9Pro ve Realm'e 6'dan daha kaliteli donanımlara sahip diye biliyorum. Sırf Google hizmetleri olmayacak diye daha kötü bir telefon almak istemiyorum. Bildiğim kadarıyla Google yerine başka bir tür tarayıcı çıkartacaklar.
Zaten sabırlı bir insansanız internette yüzlerce Huawei ile ilgili Google Play hizmetleri videosu var. P40 Lite almak tabii ki daha mantıklı, daha iyi bir ürün için sizin de çabalamanız lazım. Çok zor değil zaten.

Zaten sabırlı bir insansanız internette yüzlerce Huawei ile ilgili Google Play hizmetleri videosu var. P40 Lite almak tabii ki daha mantıklı, daha iyi bir ürün için sizin de çabalamanız lazım. Çok zor değil zaten.

Peki cevaplarınız için teşekkür ederim P40 Lite almaya karar verdim.

@317678 Hocam Realme 6 da bildirim ışığı ve aramaları otomatik kaydetme var mı acaba? Aramaları programsız otomatik kaydetme gerçekten önceden kullandığım ve aradığım bir özellik. İphone 8 plus 64 kullanıyorum. Realme 6 almayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı