Elektronik Realme 7 6/64 5250 TL!

en3s19

Hectopat
Daha fazla  
Telefonu fiyat filtresi yapıp incelerken buldum. Gayet iyi bir telefon özellikle fiyatına göre fakat üründe Realme Türkiye garantili yazsa da tam olarak bilemedim, 591 değerlendirmesi var ve bayağı bir kişi almış. Garanti durumunu ve sıfır kutu olduğu hakkında bir bilgim yok satıcıya sormak lazım, sadece Hepsiburada sitesi üzerinde çok uyguna görünce paylaşmak istedim.

Fiyat nasıl bilmiyorum da satıcı zaten Realme'nin kendisi. Sorun çıkaracaklarını sanmıyorum.
1673631786780.png

Telefonu fiyat filtresi yapıp incelerken buldum. Gayet iyi bir telefon özellikle fiyatına göre fakat üründe Realme Türkiye garantili yazsa da tam olarak bilemedim, 591 değerlendirmesi var ve bayağı bir kişi almış. Garanti durumunu ve sıfır kutu olduğu hakkında bir bilgim yok satıcıya sormak lazım, sadece Hepsiburada sitesi üzerinde çok uyguna görünce paylaşmak istedim.

Bende var şu an elimde. Sorusu olan varsa cevaplarım. 2 yıl oldu ben alalı.

Realme 7 çok iyi telefondur. g95 işlemcisi, 6 GB Ram, 90hz ekran, 5000 mah batarya ve 30w hızlı şarj, 64mp sony kamerası ile mükemmel bir kombinasyon bence. Daha düne kadar kullanıyordum ücretsiz gelen iphone 12 miniye geçtiğim için babama verdim hala ilk günkü gibi sağlıklı ve hızlı. 2 yıl belki daha fazla kullandım.

Yeni konular

Geri
Yukarı