Realme 7 Pro alınır mı?

Makbayuz

Femtopat
Arkadaşlar 3599TL'den satışa çıktı. Telefonun arka plan optimizyonu gibi sorunları var deniyor. Sizce alınır mı ve Realme 6 Pro'nun fiyatı nasıl değişir? Telefon hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Realme 7 Pro alınır mı? Alınmazsa hangi telefonlar alınır? 3500-4000 TL gibi bir bütçeye hangi telefonlar alınır?
Realme'ye güvenilir mi? Kaliteli mi?
Bu telefonun özellikleri hoşuma gitti.

Son düzenleme:
İncelemesinde 10 dakikada sıfırdan yüzde 50'ye şarj oldu, tam şarj süresi yarım saat. Pil 4500 Mah. Ben de almayı düşünüyorum, Galaxy M31 ile arasındayım.

İncelemesinde 10 dakikada sıfırdan yüzde 50'ye şarj oldu, tam şarj süresi yarım saat. Pil 4500 Mah. Ben de almayı düşünüyorum, Galaxy M31 ile arasındayım.
Hızlı şarjı çok iyi incelemelerde bende almak istiyorum.

Son düzenleme:
Bu telefonda NFC ve VoWiFi özellikleri var mıdır?
NFC yok ve bu bence önemli bir eksiklik. NFC koymalarının maliyeti 5 dolarmış ancak bazı izinler vs. yüzünden her telefona koymuyorlar ama PRO denilen telefonda olması gerekiyordu.

Realme 6 aldık ilk geldiğinde VOLTE ve VOWIFI yoktu açtıktan sonra güncelleme geldi. Güncelleme yapınca bu ikisi açıldı. Realme 7 Pro'da da vardır muhtemelen.
M31 ile kıyaslanamaz hocam. Ama M51 ile kıyaslıyorlar o segmentte.

Bu fiyat aralıklarında almak istediğiniz telefonlar sizin kullanım ihtiyaçlarınıza ve alışkanlıklarınızla göre belirlenmesi gerekiyor. Yani kamera, ekran, işlemci, fiyat performans, NFC, batarya, yazılım vs vs gibi.
Arkadaşlar 3599TL'den satışa çıktı. Telefonun arka plan optimizyonu gibi sorunları var deniyor. Sizce alınır mı ve Realme 6 Pro'nun fiyatı nasıl değişir? Telefon hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
2500 liraya Realme 6 aldık. O fiyatta bu özelliklerde başka telefon yok. Yazılımı sade ve akıcı, kasma veya bildirim sorunu yok. Ekranı güzel, 90 HZ ekran tazeleme, 30W ile 1 saatte şarj oluyor. Genel kullanım için kesinlikle yeterli olduğunu düşünüyorum.

Ancak 3500 4000 arasındaki tercihleri belirleyecek olan sizlersiniz. Realme 6 Pro, Poco X3, Realme 7 Pro, Samsung M51 ve Mi Note 10 Lite.

Geri
Yukarı