Realme 7 Pro alınır mı?

Ama 7K pile göre yine az gidiyor şarji 5K pile sahip güzel optimizasyonlu bir cihaz rahatlıkta aynı ekran süresini verir. Ben kullanırken 10 saat ekran süresi almıştım.

Hocam M51'i beğenmediyseniz ve kamera önemli değil ise Realme 7 Pro sizin için iyi olur.
Kamera önemli ise kesinlikle A52 öneririm.

Hocam M51'i beğenmediyseniz ve kamera önemli değil ise Realme 7 Pro sizin için iyi olur.
Kamera önemli ise kesinlikle A52 öneririm.

A52 de bazı sorunlar duymuştum şimdi de videosunu gördüm. Kasada boşluk var bastırdıkça çıtçıt ses geliyor ve kasa hareket ediyor. Bu telefonun su geçirmezliğine de etki eder diye düşünüyorum. Aslında A52'yi beğenmiştim güzel duruyordu tasarım vs.

A52 de bazı sorunlar duymuştum şimdi de videosunu gördüm. Kasada boşluk var bastırdıkça çıtçıt ses geliyor ve kasa hareket ediyor. Bu telefonun su geçirmezliğine de etki eder diye düşünüyorum. Aslında A52'yi beğenmiştim güzel duruyordu tasarım vs.

Hocam 1 kişinin yaşadığı sorundan dolayı bu cihaz sorunlu demek yanlış olur.
Sonuçta bu cihazlardan bizim tahmin edemeyeceğimiz kadar çok satıyor. İllaki 1 kişi sıkıntı yaşayacaktır.

Hocam 1 kişinin yaşadığı sorundan dolayı bu cihaz sorunlu demek yanlış olur.
Sonuçta bu cihazlardan bizim tahmin edemeyeceğimiz kadar çok satıyor. İllaki 1 kişi sıkıntı yaşayacaktır.

1 kişi olsa buraya yazma gereği duymam hatta Türkiye'deki arkadaşlar yazsa yine pek inanmam ama yurt dışında Samsung membersta yazan kişi sayısı çok olunca şüpheye düştüm. Sanırım Realme 7 Pro'ya kayıyorum.
Realme 7 pro ile reno 4 karşılaştırma videoları izledim ama 7 pronun çerçevesi baya kalın duruyor. Gerçekte de kalın mi? Reno 4e göre eski bir telefon gibi duruyor.

Son düzenleme:
Hocam bugün bayağı baktım ama dediğim gibi birkaç kişi haricinde bu sorunu yaşayan büyük bir kalabalık görmedim.

Bir kişi dediğim ise ciddi değildim. O kadar kişi arasından birkaç kişi anlamında dedim.

Siz bilirsiniz hocam, sonuçta kasada oynama olursa su geçirmezliği de gidecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz bilirsiniz hocam, sonuçta kasada oynama olursa su geçirmezliği de gidecek.

Hocam ben size karşı çıkmadım yanlış anlaşılma olmasın. Birkaç yerde gördüğüm bu tarz konularda servise gönderin diyorlardı.

İngilizce veya Türkçe pek görmedim bu tür şeyleri.

Çok fazla olsaydı kesinlikle A52 öneremezdim zaten.

@Shenzhenn @qGhosT

Yeni konular

Geri
Yukarı