Realme 7 Pro alınır mı?

Hocam ben size karşı çıkmadım yanlış anlaşılma olmasın. Birkaç yerde gördüğüm bu tarz konularda servise gönderin diyorlardı.

İngilizce veya Türkçe pek görmedim bu tür şeyleri.

Çok fazla olsaydı kesinlikle A52 öneremezdim zaten.

@Shenzhenn @qGhosT
Tam da konuyu okuyordum, etiketlediğin için teşekkür ederim.

Samsung Galaxy A52'de kasa oynama sorununu görmüştüm, bilgim olmadığından dolayı bir şey diyemeyeceğim ama kronik sorunlu denecek kadar olduğunu sanmıyorum.

Hocam ben size karşı çıkmadım yanlış anlaşılma olmasın. Birkaç yerde gördüğüm bu tarz konularda servise gönderin diyorlardı.

İngilizce veya Türkçe pek görmedim bu tür şeyleri.

Çok fazla olsaydı kesinlikle A52 öneremezdim zaten.

@Shenzhenn @qGhosT

Kasada boşluk olayı gibi bir kronik sorun yok diye biliyorum. Eğer öyle bir sorun yaşarsanız garantiye yollayabilirsiniz.

Samsung Galaxy A52'de kasa oynama sorununu görmüştüm, bilgim olmadığından dolayı bir şey diyemeyeceğim ama kronik sorunlu denecek kadar olduğunu sanmıyorum.

İnşallah değildir eğer kronikse alanların işi zor. Peki bana ne tavsiye edersiniz hocam? A52 istemiyorum. Geriye pek bir şey kalmıyor. Reno 4 ve Realme 7 Pro var. 7 Pro'nun ön çerçevesi bayağı kalın geldi sanki ilk defa ince çerçeveye geçmişler yeni deniyorlar gibi olmuş. Özellikle sağ ve sol taraflar. Ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnşallah değildir eğer kronikse alanların işi zor. Peki bana ne tavsiye edersiniz hocam? A52 istemiyorum. Geriye pek bir şey kalmıyor. Reno 4 ve Realme 7 Pro var. 7 Pro'nun ön çerçevesi bayağı kalın geldi sanki ilk defa ince çerçeveye geçmişler yeni deniyorlar gibi olmuş. Özellikle sağ ve sol taraflar. Ne düşünüyorsunuz?

Hocam kamera önemsizse bence birçok nedenden Realme 7 Pro, reno 4'den çok daha iyi olur.
Kamera önemli ise reno 4 şart olur.

Tasarıma ve kameraya biraz daha önem veriyorsanız Oppo Reno 4 alınabilir, diğer konuların çoğunluğunda Realme 7 Pro daha iyi (özellikle 65W hızlı şarj desteği).

Geri
Yukarı