Realme 7 Pro alınır mı?

_RastgeleAdam

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar, sorum açık. Realme 7 Pro alınır mı? Oynayacağım oyunlar; PUBG Mobile, Brawl Stars, Call of Duty ve PES 2021 mobil. Hepsinde sabit 60 FPS verir mi?

Selamlar arkadaşlar, sorum açık. Realme 7 Pro alınır mı? Oynayacağım oyunlar; PUBG Mobile, Brawl Stars, Call of Duty ve PES 2021 mobil. Hepsinde sabit 60 FPS verir mi?
Realme 7 Pro İncelemesi incelemeye bakmak isterseniz buyrun kendim kulllanıyorum.
Amaç oyunsa X3 Pro kat kat daha güçlü bir cihaz. Realme 7 Pro yerine de A52 alırdım.
A52 3800 TL civarıydı çok zamlandı. Realme 7 Pro perfonmans olarak biraz daha iyi.

Şu anda Realme 7 Pro'dan yazıyorum. CoD Mobile, brawl star, TFT , LoL mobile , pes PUBG gibi oyunlar oynadım hiçbirinde FPS düşmesi yaşamadım.sabit 60 FPS ile oynuyorum. Fazla ısınan bir cihaz değil. Kamerası rakiplerinden çok daha iyi olduğu için aldım ve hızlı şarjı için. PUBG için oyun istikrarsız çalışıyor arkadaşlarımla oynarken bazen FPS drop girdi diyorlar ve o sırada FPS drop oluyor telefonumda oyundan kaynaklı bir sorun.
Şu an bir telefon önerecek olursam Xiaomi Redmi Note 10 Pro öneririm.

Şu anda Realme 7 Pro'dan yazıyorum. CoD Mobile, brawl star, TFT, LoL Mobile, pes PUBG gibi oyunlar oynadım hiçbirinde FPS düşmesi yaşamadım. Sabit 60 FPS ile oynuyorum. Fazla ısınan bir cihaz değil. Kamerası rakiplerinden çok daha iyi olduğu için aldım ve hızlı şarjı için. PUBG için oyun istikrarsız çalışıyor arkadaşlarımla oynarken bazen FPS düşmesi girdi diyorlar ve o sırada FPS düşmesi oluyor telefonumda oyundan kaynaklı bir sorun.
Şu an bir telefon önerecek olursam Xiaomi Redmi Note 10 Pro öneririm.

4100 lira bütçede Realme 7 önerir misiniz? Ve gerçekten oyunlarda kastırmayan harika bir telefon mu?

4100 lira bütçede Realme 7 önerir misiniz? Ve gerçekten oyunlarda kastırmayan harika bir telefon mu?
Ben 3800 TL'ye almıştım bence halen fiyatını çok hak eden bir telefon. Benim için tek eksi yani telefonun güncelleme almaması(Android 11 güncellemesi yayınlanacak yakında ) 5 aydır kullaniyorum.
Ama biraz eskidiğin düşünüyorum, Xiaomi redmi note 10 pro'ya bakmanızı öneririm.120 Hz 108 mp gibi özellikleri var.
Hepsiburada dan alacaksanız yeni kullanıcılara 50 TL indirimini kullanabilirsiniz.

Geri
Yukarı