Realme 7 Pro vs Oppo Reno 2Z vs POCO X3 NFC

lFeoxtal

Femtopat
Daha fazla  
3000-4000 arası bir bütçe ile telefon alacağım yakınlarımdam 2Z'yi kullanan var memmun 2Z'yi bir hafta kullanma imkanım oldu güzel telefon ama Realme 7 Pro özellik olarak üst olduğu için aklım takıldı bir de X3 NFC önerdiler inanılmaz arada kaldım. Yardımınızı ve deneyimlerinizi merak ediyorum.
Realme 7 Pro mu Oppo Reno 2Z mi? Yoksa ikisi de değil POCO X3 NFC mi?

Realme 7 Pro güzel, 2Z batarya açısından zayıf kalıyor. X3 NFC yazılımdan kaybetti zaten. Realme 7 Pro gerek yazılımı gerek batarya, şarj performansı ile sizi tatmin edecektir.

Realme 7 Pro güzel, 2Z batarya açısından zayıf kalıyor. X3 NFC yazılımdan kaybetti zaten. Realme 7 Pro gerek yazılımı gerek batarya, şarj performansı ile sizi tatmin edecektir.

Teşekkürler yorumunuz için X3 NFC için yazılım açısından derken bende bir forumda okumuştum bu Xiaomi telefonları yazılımları sıkıntılı mı cevaplarsanız sevinirim.

Teşekkürler yorumunuz için X3 NFC için yazılım açısından derken bende bir forumda okumuştum bu Xiaomi telefonları yazılımları sıkıntılı mı cevaplarsanız sevinirim.
Xiaomi MIUI 12 den sonra bozdu.Önermem asla.
Hocam Realme 7 mi Realme 7 PRO mu? 7 bana daha cazip geliyor.

Realme 7 Pro öneririm. Ama şunu unutmayın, hızlı şarj özelliği bataryayı su gibi bitiriyor. Yani sürekli şarja takmayın, ömrünü kısaltıyor hızlı şarj.

Geri
Yukarı