Realme 7 Pro vs. Xiaomi Mi Note 10 Lite

Realme 7 Pro alırdım. Neden mi ? Alt model olan 6 Pro'yu kullanıyorum ve çok memnunum. Bu böyleyse 7 Pro nasıldır acaba ? :).
Realme 7 Pro'nun stereo hoparlör, hızlı şarj ve performans artısı var. Sade bir arayüz ve güncellik sizin için.önemliyse düşünün derim.
Mi Note 10 Lite'ın da batarya ve malzeme kalitesi avantajı var. Video çekim konusunda önde.
Arka kamerada Realme 7 Pro'nun, ön kamerada Mi Note 10 Lite'ın daha başarılı olduğunu gördüm.
Bütçeniz ve öncelikleriniz nelerdir ?

Mi Note 10 Lite’ın malzeme kalitesi sandığınız kadar iyi değil.

Ben realme 7 Pro tercih ederdim. Parasına göre iyi bir cihaz.
Mi Note 10 Lite'ı hiç mağazada deneyimleme şansın olmadı. Cam ve metal kullandığı için plastikten daha iyidir diye tahmin ettim. Uyardığınız için teşekkürler.

Teşekkür ederim yorumlarınız için.
Realme 7 Pro alırdım. Neden mi ? Alt model olan 6 Pro'yu kullanıyorum ve çok memnunum. Bu böyleyse 7 Pro nasıldır acaba ? :).
Realme 7 Pro'nun stereo hoparlör, hızlı şarj ve performans artısı var. Sade bir arayüz ve güncellik sizin için.önemliyse düşünün derim.
Mi Note 10 Lite'ın da batarya ve malzeme kalitesi avantajı var. Video çekim konusunda önde.
Arka kamerada Realme 7 Pro'nun, ön kamerada Mi Note 10 Lite'ın daha başarılı olduğunu gördüm.
Bütçeniz ve öncelikleriniz nelerdir ?
Bütçem 3600 3-5 sene giden bir telefon oyun oynuyorum bağımlısı değilim fotoğraf çekiyorum bu kadar.

Geri
Yukarı