Çözüldü Realme 7 Sebepsiz Şekilde Yeniden Başlattı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

theumtkyd

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu neden olabilir? Dün gece durduk yere yeniden başlattı kendini. Ekranı ters idi göremedim ne oldu falan sadece kapandığında titriyor o sayede haberim oldu. Telefon şarjdaydı 2-3 saattir. Şarjı dolmuştu 45 dakikada falan doluyor zaten ama öylesine takılıydı diyeyim (çekmeye üşendim prizden :)) ama bu yüzden olduğunu sanmıyorum. Çünkü bazen 5-6 saat şarjda bıraktığım oluyor ve hiçbir şey olmuyor. Bu arada belirtmem gerekirse diye saat gece 2.30 civarıydı sanırsam. Telefon Realme 7.

Son düzenleme:
Çözüm
1674690238944.png

Bug olmuş olabilir bu kadar korkulacak bir şey yok tekrarlamadığı sürece.

Önemli bir güncellemeyse ondan dolayı zorunlu bir yeniden başlatma da olabilir.
@theumtkyd olabilir. Ancak korkulcak bir şey yok bence. Cihaz şarjda isinmis da olabilir kendini kapatmistir. Guncellemede almis olabilir. Ddigin olayda olabilir. Surekli tekrarlarsa o zman bir sorun var demekdir.

@theumtkyd olabilir. Ancak korkulcak bir şey yok bence. Cihaz şarjda isinmis da olabilir kendini kapatmistir. Guncellemede almis olabilir. Ddigin olayda olabilir. Surekli tekrarlarsa o zman bir sorun var demekdir.
Isınma olayı olabilir evet 30 watt olduğu için her şarja taktığımda ısınıyor zaten. Ama dediğim gibi 5-6 saat şarjda olduğu zamanlar oldu ve hiçbir şey olmamıştı şimdi 2 saat falan durdu diye neden oldu onu anlayamıyorum.

Geri
Yukarı