Realme 8'in ömrü ne kadar?

Arkadaşlar dediğim telefon 6 gb ram 128 gb depolama olan model.

Bu bütçeye asla yurt dışı, ikinci el falan cart curt uğraşmazdım. Boş işler, Türkiye'den sıfır M23 veya M33 alır geçerdim. Gerçekten sizin dediğiniz yol riskli. Dediğim telefonlar da Realme 8'den daha iyi ve daha uzun süre gider emin olun.

M23'ü çok araştırdım lakin beni rahatsız eden 2 şey var.
1. olarak ekran kalitesi güzel bir model istiyorum ve M23'ün ekranı en dip düzeyde.
2. olarak Samsung genelde telefonlarını yavaşlatıyor. Çoğu modeli aldıktan 2-3 yıl sonra kasmaya başlıyor, ve tasarım olarak da ekran gövde oranı pek iyi değil.
Ama onun dışında işlemcisi çok iyi ben de biliyorum.
Ben de m23 almak üzereydim yoksa.

Arkadaşlar dediğim telefon 6 GB RAM 128 GB depolama olan model.

1. olarak ekran kalitesi güzel bir model istiyorum ve M23'ün ekranı en dip düzeyde.
2. olarak Samsung genelde telefonlarını yavaşlatıyor. Çoğu modeli aldıktan 2-3 yıl sonra kasmaya başlıyor, ve tasarım olarak da ekran gövde oranı pek iyi değil.
Ben de M23 almak üzereydim yoksa.

Realme 8 yeterli olacaktır M33 de olabilir bütçe aşmazsa.

Arkadaşlar dediğim telefon 6 gb ram 128 gb depolama olan model.

Ben de m23 almak üzereydim yoksa.
Anneme aldık geçen haftalarda, belki gülen ve beğenmeyen olacaktır ama benim A52'den pek bir farkı yok ekranın, sadece biraz soluk o kadar. Tercih etmeme sebebi olamaz bence.

Samsung'un telefonlarını yavaşlattığını ilk defa sizden duydum şu an.

Anneme aldık geçen haftalarda, belki gülen ve beğenmeyen olacaktır ama benim A52'den pek bir farkı yok ekranın, sadece biraz soluk o kadar. Tercih etmeme sebebi olamaz bence.

Samsung'un telefonlarını yavaşlattığını ilk defa sizden duydum şu an.
Siz ciddi misiniz ? samsung bunun için açıklama yapıp kullanıcılarından özür bile diledi :)
Hala ortada aynı söylentiler var,samsung un telefonlarını yavaşlattığı ile ilgili.Ama ben de düzelttiklerini düşünüyorum.Sadece şu var, mağzada belki 30 tane telefon aldım elime ama ekranı en güzel telefon realme idi.M serisi klasik ekran.Kararsız kalmış durumdayım.Samsungun da işlemcisi çok güçlü.

Siz ciddi misiniz ? samsung bunun için açıklama yapıp kullanıcılarından özür bile diledi :)
Hala ortada aynı söylentiler var,samsung un telefonlarını yavaşlattığı ile ilgili.Ama ben de düzelttiklerini düşünüyorum.Sadece şu var, mağzada belki 30 tane telefon aldım elime ama ekranı en güzel telefon realme idi.M serisi klasik ekran.Kararsız kalmış durumdayım.Samsungun da işlemcisi çok güçlü.
Ciddiyim, Apple ile ilgili çok iddia duydum da Samsung'a pek rastlamamıştım.

120 Hz ile ekran konusunda insanı hoşnut ediyor en azından.

Arkadaşlar bir opsiyon daha var,Redmi note 11s ? onun hakkında ne düşünüyorsunuz,o telefonda çok hoşuma gitti,sizce redmi note11s mi realme 8 mi ?

Arkadaşlar bir opsiyon daha var,Redmi note 11s ? onun hakkında ne düşünüyorsunuz,o telefonda çok hoşuma gitti,sizce redmi note11s mi realme 8 mi ?
İkisi de değil, bu bütçede Samsung harici alınmaz bana göre.

Bence Note 10s al. Hem garantili de olur. Note 10s kullanıyorum. Sorun varsa sorabilirsin.
Dostum yanlış anlamazsın umarım,ama note 10s i tasarım olarak beğenmiyorum,bana çok büyük ve kaba geliyor.samsung telefonları da aynı şekilde,redmi 11s i de ,realme 8 i de sevmemin sebepleri ekran kaliteleri ve tasarım olarak hoşuma gitmeleri.

Dostum yanlış anlamazsın umarım,ama note 10s i tasarım olarak beğenmiyorum,bana çok büyük ve kaba geliyor.samsung telefonları da aynı şekilde,redmi 11s i de ,realme 8 i de sevmemin sebepleri ekran kaliteleri ve tasarım olarak hoşuma gitmeleri.
Note 10s ve Realme 8 karşılaştırırsak; ekranda neredeyse fark yok, bataryaları aynı, işlemcileri aynı, kameraları aynı neredeyse. Note 10s de suya ve toza dayanıklılık + 33w şarj aleti var. Yazılım konusunda Realmeyi hiç sevemedim.

Geri
Yukarı