Realme Buds Air 5 Pro alınır mı?

RM.Yns2

Picopat
Daha fazla  
Kulaklığın YouTube'da Türkçe inceleme videosunu bulamadım.
Kulaklıkta herhangi bir sorun var mı? Dip ses vs.
İstediğim ses kalitesinin iyi olması ve ses seviyesinin yüksek olması.
Başka bir öneriniz olursa bütçe 3000TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer biraz daha çıkabilirsen liberty 4 tavsiye ederim. Özelliklerini yazmıyorum direk şunu söyleyeyim 10000TL civarına kadar daha iyi bir model yok. XM4 ve momentum 3 dahil. Çıkamazsan 4nc modeli de gayet güzeldir.

Eğer biraz daha çıkabilirsen liberty 4 tavsiye ederim. Özelliklerini yazmıyorum direk şunu söyleyeyim 10000TL civarına kadar daha iyi bir model yok. XM4 ve momentum 3 dahil. Çıkamazsan 4nc modeli de gayet güzeldir.
Hocam versus gibi sitelerde realme daha önde gözüküyor. Bende tam karar veremedim ikisi arasında. şu işlerden anlayan biri yardım etse keşke.

Hocam versus gibi sitelerde Realme daha önde gözüküyor. Bende tam karar veremedim ikisi arasında. Şu işlerden anlayan biri yardım etse keşke.

Versus teknik özelliklerden başka hiçbir şeyi göstermiyor yani hiçbir işe yaramaz. Teknik önemli fakat şöyle düşün Versusta bir kulaklık 10mm diğerinde 11.5 mm sürücü kullanıyor gözüksün. Normal şartlarda büyük sürücü daha iyidir ama eğer 10mm sürücü dinamik planar bir sürücüyse çok daha üstündür. O yüzden bence bu gibi siteler hiçbir işe yaramaz. Kulaklık alırken bakman gereken müzik kulağı olduğunu düşündüğün ve güzel bir EQ ayarı yapıp kullanan YouTube kanallarından inceleme izlemek. Benim araştırdığım kadarıyla 4Nc'den daha iyi bir model yok bu fiyat bandında ama cihaz kötü bir EQ profili ile geliyor wavelet gibi uygulamalar ile düzeltmeniz lazım ki yapması çok kolay. Ayrıca 3500 bandına çıkabilirsen liberty 4'ü almanı şiddetle tavsiye ederim.

Versus teknik özelliklerden başka hiçbir şeyi göstermiyor yani hiçbir işe yaramaz. Teknik önemli fakat şöyle düşün versusta bir kulaklık 10mm diğerinde 11.5 mm sürücü kullanıyor gözüksün. Normal şartlarda büyük sürücü daha iyidir ama eğer 10mm sürücü dinamik planar bir sürücüyse çok daha üstündür. O yüzden bence bu gibi siteler hiçbir işe yaramaz. Kulaklık alırken bakman gereken müzik kulağı olduğunu düşündüğün ve güzel bir EQ ayarı yapıp kullanan YouTube kanallarından inceleme izlemek. Benim araştırdığım kadarıyla 4Nc'den daha iyi bir model yok bu fiyat bandında ama cihaz kötü bir EQ profili ile geliyor wavelet gibi uygulamalar ile düzeltmeniz lazım ki yapması çok kolay. Ayrıca 3500 bandına çıkabilirsen liberty 4'ü almanı şiddetle tavsiye ederim.

Çıkarım o fiyat bandına nc mi daha iyi düz 4 mü? Bir de sizin yazınızdan Realme Buds Air 5 Pro'nun 95 puan almasının çok bir geçerliliği olmadığını çıkarıyorum doğru mudur?

Çıkarım o fiyat bandına nc mi daha iyi düz 4 mü? Bir de sizin yazınızdan Realme Buds Air 5 Pro'nun 95 puan almasının çok bir geçerliliği olmadığını çıkarıyorum doğru mudur?

Puanı kimin verdiğine göre çok değişir. Versus gibi sitelerdense odyofil diye geçen elemanların yaptığı yorumlara bakın. Düz 4'ten daha iyi olan modeller 10000TL'den başlıyor kendim bizzat kullanıyorum. Kutusundan 4Nc'deki gibi hatta daha kötü bir EQ profili ile çıkıyor fakat basit birkaç işlemden sonra sesi muazzam. Şiddetle tavsiye ederim hiç pişman olmazsın.

Puanı kimin verdiğine göre çok değişir. Versus gibi sitelerdense odyofil diye geçen elemanların yaptığı yorumlara bakın. Düz 4'ten daha iyi olan modeller 10000TL'den başlıyor kendim bizzat kullanıyorum. Kutusundan 4Nc'deki gibi hatta daha kötü bir EQ profili ile çıkıyor fakat basit birkaç işlemden sonra sesi muazzam. Şiddetle tavsiye ederim hiç pişman olmazsın.

Hocam alacağım aldığım zaman senden bir yardım bekliyorum ayar konusunda :)

Yeni konular

Geri
Yukarı