Realme C25 alınır mı?

fallxry

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Selamlar Realme C25 almayı düşünüyorum hem performans olarak nasıldır sosyal medya kullanırken üzer mi oyun olarak sadece Wild Rift oynayacağım eğer alınmaz ise başka önerileriniz varsa onları da atarsanız sevinirim.

Selamlar Realme C25 almayı düşünüyorum hem performans olarak nasıldır sosyal medya kullanırken üzer mi oyun olarak sadece Wild Rift oynayacağım eğer alınmaz ise başka önerileriniz varsa onları da atarsanız sevinirim.
Hocam öncelikle merhaba ben realme c25 düşünüyordum teknosaya gittim cihazı test ettim 720p ekran bi baktım ekran pikselleri gözüküyor ekranı kötü kalitesiz onun yerine redmi 9t aldım memnunum :) realme c25 ekranı dışında iyi işlemcisi olsun bataryası olsun iyi

Son düzenleyen: Moderatör:
C25 kullanıyorum. Bataryası mükemmel. Ekran çözünürlüğü biraz düşük, benim için sıkıntı çıkarmıyor ama bazıları için çıkarabilir.
Kamera düşük ışıkta iyi çekemiyor. COC oynuyorum, PUBG Mobile denedim. Hiçbirinde kasma yok. Başka sorunuz varsa cevaplayabilirim.

Bende Realme C25 ile GM 9 Pro arasında kalmıştım ama 1080p ve AMOLED ekranından dolayı GM 9 Pro aldım. Şu anda memnunum. Eğer Android sürümü benim için çok önemli değil. Veya rootla hallederim diyorsan öneririm.

Kendim Redmi Note 8 modelinden Realme 5I modeline geçtim zamanında.
Yani 1080p ekrandan 720p ekrana geçtim.
Direk söyleyebilirim, telefonu gözünüzün içine sokmazsanız veya çok titiz biri değilseniz o farkı anlamazsınız.

Tabii 1080p ekran ve SD 662 işlemci daha iyi ama aradaki fiyat farkıda az değil.
Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz Realme C25 modelini.
Eğer bütçeniz yeterse ve 720p ekrandan tedirgin oluyorsanız Redmi 9T modelide tercih edilebilir.

Evet @Elan Morin Tedronai kral sizin görüşünüzü alalım.
@Elan Morin Tedronai hocam burada söyleyeyim Redmi 9T aldım kargoya verildi teslim edildi falan oyun performansı iyi tasarımı iyi hiç pişman olmadım.

Ekran biraz sıkıntı gibi. 720p olduğu için. Geri kalan özellikleri ile bence güzel bir model.
@Elan Morin Tedronai sizin de görüşünüzü alalım 😀 siz varken bize düşmez 😍

Etiketlediğiniz için çok teşekkürler 😍

Evet @Elan Morin Tedronai kral sizin görüşünüzü alalım
@Elan Morin Tedronai hocam burda söyliyim redmi 9t aldım kargoya verildi teslim edildi felan oyun performansı iyi tasarımı iyi hiç pişman olmadım
Hocam ben de bu modeli almayı düşünüyorum ama 2-3 yıl memnun eder mi sizce? Çok oyun oynamam genellikle sosyal medya (sosyal, Netflix ve YouTube) ekran performansı nasıl benim önceliğim bu? Bir de batarya?

Hocam ben de bu modeli almayı düşünüyorum ama 2-3 yıl memnun eder mi sizce? Çok oyun oynamam genellikle sosyal medya (sosyal, Netflix ve YouTube) ekran performansı nasıl benim önceliğim bu. Bir de batarya?
Hocam ben böyle ekran görmedim samsung a5 2016 super amoled onu geçtim redmi 9t ips lcd olsa bile baya kaliteli FHD+ yakında blog veya video atıcam

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı