Realme C25 alınır mı?

Hocam ben de bu modeli almayı düşünüyorum ama 2-3 yıl memnun eder mi sizce? Çok oyun oynamam genellikle sosyal medya (sosyal, Netflix ve YouTube) ekran performansı nasıl benim önceliğim bu? Bir de batarya?
2-3 yıl memunun eder hocam telefon yağ gibi akıyor arayüzü mükemmel 128 modelini aldım 2.699'a 3 günde geldi adanaya
Peki, teşekkür ederim.
Rica ederim bide telefonda yüz tanıma felan var hemen algılıyor bütçeniz varsa hemen düşünmeden alın baya iyi telefon

Hocam ben de Mediamarkt’ta inceledim. Çok kaba ve kalın bir telefon gibi geldi. Ekranı da arkadaşların belirttiği gibi pek iyi değildi. Bütçe artırma şansınız varsa Oppo A73, Samsung M21 gibi FHD+ OLED ekranlı modeller daha çok mutlu eder.

Hocam ben de Mediamarkt’ta inceledim. Çok kaba ve kalın bir telefon gibi geldi. Ekranı da arkadaşların belirttiği gibi pek iyi değildi. Bütçe artırma şansınız varsa Oppo A73, Samsung M21 gibi FHD+ OLED ekranlı modeller daha çok mutlu eder.
Öhm hocam öncelikle Kalınlık batarya yüzünden böyle birşey var solda sağda hoparlör var 198 gram telefon bataryadan dolayı kalın tasarımı kaba değil bu kişiden kişiye değişir Ama 200 kişiden 198'i memnundur öyle söyliyim.

C25 kullanıyorum. Bataryası mükemmel. Ekran çözünürlüğü biraz düşük, benim için sıkıntı çıkarmıyor ama bazıları için çıkarabilir.
Kamera düşük ışıkta iyi çekemiyor. COC oynuyorum, PUBG Mobile denedim. Hiçbirinde kasma yok. Başka sorunuz varsa cevaplayabilirim.
Dediğim gibi 720P Olması sorun değil benim için ara sırada fotoğraf çekinirim.
Kendim Redmi Note 8 modelinden Realme 5I modeline geçtim zamanında.
Yani 1080p ekrandan 720p ekrana geçtim.
Direk söyleyebilirim, telefonu gözünüzün içine sokmazsanız veya çok titiz biri değilseniz o farkı anlamazsınız.

Tabii 1080p ekran ve SD 662 işlemci daha iyi ama aradaki fiyat farkıda az değil.
Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz Realme C25 modelini.
Eğer bütçeniz yeterse ve 720p ekrandan tedirgin oluyorsanız Redmi 9T modelide tercih edilebilir.
Hocam benim bütçem kısıtlı kulaklıkta alıcağım zaten kablosuz o yüzden 720P önemli değil benim için gözümün içinde sokmam titiz değilim yani.
Maalesef hocam bütçe arttıramıyorum.

Geri
Yukarı