Realme C53 alınır mı?

10 bin lira altı bütçeye kesinlikle Samsung alınmaz A15'in işlemcisi berbat aynı şekilde 10k altı bütçe de Realme 10 da kötü mesela C55 de MediaTek Helio G88 var Realme 9 Pro da ise Snapdragon 695 var.

Ee? Düşük bütçede Realme yüksek bütçede Samsung demişim ben de. AYnbı şeyi söylemiyor muyuz?

Zaten en fazla 5.5-6k civarlarına kadar alınabilecek 2,3 telefondan biri realme c53. Telefonun tasarımı da hoş duruyor. Konuyu hortlartmak gibi olacak biraz ama ben de almayı düşünüyorum c53. Daha iyi alternatifler sıfır olarak pek yok. Kaçak veya ikinci ele yanaşmakta istemiyorum. Daha iyi alternatif varsa sıfır olarak 6k'yı geçmeyecek şekilde önerebilirsiniz.

Bak kral ben c53 kullanıyorum bayada iyi, çok memnunun. Yani ilk aldığımızda çok ümidim yoktu açıkçası ama sonradan güncellemelerle sorunlar azaldı ve özellikler arttı. Ben olsam bu fiyat aralığında hiç düşünmez alırdım. Hatta bunu c53 ten yazıyorum. Telefon çokta müthiş olmasada yani bayada güzel işimi görüyo. Pubg, pes, bs
Filan oynuyorum pubg konusunda biraz sorunlar olsada gerisi harika. Ama benim şimdiki aklım olsa gider yine aynı telefonu alırım. Saygılar...

Geri
Yukarı