Elektronik Realme GT 2 256 GB 13.799 TL

17k fiyata bir tanıdığımdan iPhone 12 düşünüyordum yakın zamanda gelecek yanıma 128 GB sizce kamera olarak o telefon bundan iyi midir? Instagram çok kullanıyorum hikaye vs olarak bir de.

Kameralar hakkında çok detaylı bilgim yok. Kesin bir şeyler söyleyip yanlış yönlendirmek istemem. GT2 için bile tahmini olarak belki fark yaratır dedim. İyi bilen birileri cevaplarsa daha iyi olur.

17K'e düzgün iPhone 11 bulunmuyorken iPhone 12 alıyorsanız özellikle iyice inceleyin cihaz kusursuz ise sıfır iPhone 11 civarında bir fiyata satıp GT 2 Pro veya Xiaomi 13t gibi cihazlar alabilirsin.

Ama hemen yeni telefon gerekli ise beklemeden GT 2 al.

19K'ya S21 FE alın bence. Kendi kullandığım cihazdır kendisi. Dayımda 12 vardı. Onun kameranın geçtiği yerler de var. Ama iPhone ağır çekimde çok kötü. Benim telefonum bile 960 FPS çekerken 15 Pro Max 240 FPS çekiyor. Rezalet ötesi.

19K'ya S21 FE alın bence. Kendi kullandığım cihazdır kendisi. Dayımda 12 vardı. Onun kameranın geçtiği yerler de var. Ama iPhone ağır çekimde çok kötü. Benim telefonum bile 960 FPS çekerken 15 Pro Max 240 FPS çekiyor. Rezalet ötesi.

S21'in kamerası biraz daha iyi olabilir. Ancak işlemci ve ekran kartı GT 2 ile aynı olmasına rağmen fiyat farkı çok fazla bir de niye olduğunu anlamamakla birlikte AnTuTu puanı S21 F.E'nin bir tık düşük.

Şu an kullandığım çok başarılı bir telefon. Özellikle bu fiyata net alınır. Daha önce realme 7 kullanıyordum 3 yılı aşkın model babama verdim hala çok iyi. Realme Gt2 ye de iPhone 12 mini den geçtim. Kamera olarak da geriye gittigimi söyleyemem. Geri kalan tüm özellikleriyle de zaten üstün.

S21'in kamerası biraz daha iyi olabilir. Ancak işlemci ve ekran kartı GT 2 ile aynı olmasına rağmen fiyat farkı çok fazla bir de niye olduğunu anlamamakla birlikte AnTuTu puanı S21 F. E'nin bir tık düşük.
Kameraya ek malzeme kalitesi, UI ve ekran gibi konularda da bariz daha iyi deneyim sunuyor. Kağıt üzerinden SoC'a bakarak değerlendirmek saçma. GT 2 fiyatına göre gayet iyi cihaz ancak Premium hissiyat olarak 2 gömlek aşağıda S21 FE'den.

Kameraya ek malzeme kalitesi, UI ve ekran gibi konularda da bariz daha iyi deneyim sunuyor. Kağıt üzerinden SoC'a bakarak değerlendirmek saçma. GT 2 fiyatına göre gayet iyi cihaz ancak Premium hissiyat olarak 2 gömlek aşağıda S21 FE'den.
S21 FE'nin fiyatı en son 18-20 bin seviyelerine çıkmıştı diye hatırlıyorum. Samsung yazılım konusunda başarılı fakat S23 serisi öncesi amiral gemisi modellerde dahi pil tüketimi sorununu gözardı etmemek gerekiyor.

18-20 bin bandına çıkılacaksa S21 FE bence artık alınabilir bir cihaz değil S23 FE gibi bir cihaz varken.

Yeni konular

Geri
Yukarı