Realme GT 2 Android 13'e güncellenmeli mi?

Medusar22

Femtopat
Daha fazla  
Cihazı bugün aldım. Realme UI 4.0 ve Android 13 güncellemelerini yapıp yapmamakta kararsız kaldım. (Bazı kişilerde sorun oluşturmuş)

Birkaç kullanıcı AnTuTu puanının çok düştüğünden bahsediyor, bu yüzden pek emin olamadım.(200k civarı düşüyor.)

Dostum o güncelleme geleli çok olmadi mi? Benim GT2 Pro 13'e geceli çok oldu, başlarda biraz sıkıntılar yaşamıştım sonra bir güncelleme daha geldi ondan sonra cihaz bal kaymak oldu. Bu gen 1'in ısınması şarjin hızlı bitmesi gibi problemler o son güncellemeden sonra bitti. Hatta şüphelenip acaba telefonun hizinimi düşürdüler diye benchmark testleri yapmıştım😅.

Dostum o güncelleme geleli çok olmadi mi? Benim GT2 Pro 13'e geceli çok oldu, başlarda biraz sıkıntılar yaşamıştım sonra bir güncelleme daha geldi ondan sonra cihaz bal kaymak oldu. Bu gen 1'in ısınması şarjin hızlı bitmesi gibi problemler o son güncellemeden sonra bitti. Hatta şüphelenip acaba telefonun hizinimi düşürdüler diye benchmark testleri yapmıştım😅.

AnTuTu puanı Android 13'ten sonra yükseldi mi?

AnTuTu puanı nasıl eski haline döner.
AnTuTu puanı burda önemsiz bir etken, önemli olan senin cihazı android 13 de daha az sıcaklıklarda ve daha verimli kullanabilmen, bbk grubu bilerek kıstı 888 cihazları, çünkü Samsung döküm bir işlemci olduğu için çabuk ısınıyor maalesef. Oppo grubu da bunun önüne geçebilmek için güncelleme ile işlemciyi kıstı.

Yeni konular

Geri
Yukarı