Realme C25s Android 11'e düşebilir mi?

Havuçlukek

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi akşamlar. Android 12'yle beraber mahvolan C25s'im bir uygulama linkinden Android 11'e düşürmeyi düşüyorum. Sizce mantıklı mıdır? Bir İngiliz sitesinden aldım, her şey tamamlandı ama size sormadan hareket etmemek istedim.

Android düşürme işleminden sonra IMEI siliniyor diye biliyorum. Bu şekilde zamanında Galaxy S4 telefonumun anakartını değiştirmeden kullanamaz hale getirmiştim. Aklında bulunsun.
peki ne onerirsiniz hocam telefonun şarj süresi 4 saate yakın oldu şaka gibi gercek firma şikayetlerle ilgilenmiyor bile.. şikayet var c25s yazıp kendi gözlerinizle görebilirsiniz

Peki ne onerirsiniz hocam telefonun şarj süresi 4 saate yakın oldu şaka gibi gercek firma şikayetlerle ilgilenmiyor bile. Şikayet var C25s yazıp kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

Android sürümünü düşürme işlemini yine yapabilirsin ama IMEI yedekleme veya IMEI'nin kaybolması durumunda ne yapılacağını bilen birisinden yardım almanı öneririm.

Android sürümünü düşürme işlemini yine yapabilirsin ama IMEI yedekleme veya IMEI'nin kaybolması durumunda ne yapılacağını bilen birisinden yardım almanı öneririm.
telefoncuda yaptırmam daha hayırlı olcaktır onlar birazdaha bilgili olurlar işi ehline birkmak lazim en iyisi bu hocam galiba

IMEI silinmez, böyle bir şey yok. Çünkü cihaz Türkiye cihazı. RMX3195 için sürüm düşürmek bootloader kilidi olmadan mümkün değil. RMX3197 için mevcut. Servisin yapması gerekir bu işlemleri.

telefoncuda yaptırmam daha hayırlı olcaktır onlar birazdaha bilgili olurlar işi ehline birkmak lazim en iyisi bu hocam galiba
Telefoncular sürüm düşürmez rom atarlar. realme teknik servisi ancak stock rom atıp tekrar kilidi kapatabilir.

IMEI silinmez, böyle bir şey yok. Çünkü cihaz Türkiye cihazı. RMX3195 için sürüm düşürmek Bootloader kilidi olmadan mümkün değil. RMX3197 için mevcut. Servisin yapması gerekir bu işlemleri.

Telefoncular sürüm düşürmez ROM atarlar. Realme teknik servisi ancak stock ROM atıp tekrar kilidi kapatabilir.

Türkiye'den alınma S4 cihazıma Rusya da yayınlanan Android 5.0 sürümünü kurup, beğenmeyip tekrardan Türkiye de yayınlanmış olan 4.4.2 sürümüne düşürünce cihazın IMEI kaydı silindi hocam. Başka bir S4 Black series anakartı kullanarak IMEI kaydını hallettim.

Türkiye'den alınma S4 cihazıma Rusya da yayınlanan Android 5.0 sürümünü kurup, beğenmeyip tekrardan Türkiye de yayınlanmış olan 4.4.2 sürümüne düşürünce cihazın IMEI kaydı silindi hocam. Başka bir S4 Black series anakartı kullanarak IMEI kaydını hallettim.
S4 öncelikle realme cihaz değil zaten. Ayrıca biz stock rom derken Türkiye ROMu diyoruz. Siz farklı ülke romu atarak baştan hata etmişsiniz. Başka ülke romu kurmak simlock tetikler zaten.

Arkadaşlar iyi akşamlar. Android 12'yle beraber mahvolan C25s'im bir uygulama linkinden Android 11'e düşürmeyi düşüyorum. Sizce mantıklı mıdır? Bir İngiliz sitesinden aldım, her şey tamamlandı ama size sormadan hareket etmemek istedim.
OTA'yı gözden çıkarmak istiyorsan yap. Yaparsan cihazına güncellemeler artık gelmeyecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı