Realme GT 2 Android 14'e geçilmeli mi?

Nasıl yani hocam 13 te mi kalalım siz yüklediniz mi ? Bana henüz gelmedi güncelleme gelirse geçeceğim . Oyun oynamayı da seviyorum aslında
Hayır hocam geçmedim. Android 14 de oyunlar sorunlu çalışıyor maalesef. Bir çok oyun şuan android 14 ile uyumlu değil. Ben telefonu oyun için kullanan birisiyim. Tabii elinde sonunda geçiş yapmak lazım.

Hayır hocam geçmedim. Android 14 de oyunlar sorunlu çalışıyor maalesef. Birçok oyun şu an Android 14 ile uyumlu değil. Ben telefonu oyun için kullanan birisiyim. Tabii elinde sonunda geçiş yapmak lazım.

Haklısınız hocam. Bende ağır olmasa dahi yine de az buçuk oyun oynayan biriyim. Genel anlamda Android 14 daha yeni ve çok fazla sıkıntısı var. Ama Realme gibi Çinli üreticiler telefonlarında çıkan sorunları çözmekte ve optimize etmekte birazcık geç kalıyor.

Nasıl yani hocam 13'te mi kalalım siz yüklediniz mi? Bana henüz gelmedi güncelleme gelirse geçeceğim. Oyun oynamayı da seviyorum aslında.

1-2 ay civarı beklemek iyi olabilir. Bu sırada Android 14 kullanan Realme kullanıcılarının deneyimlerini de görmüş oluruz.

1 saat önce bana da geldi. Kurdum beta olarak gözüküyor.

Daha yeni geçilen bir sürüm olduğu için sorun çıkması çok muhtemel ama yine de gözünüze çarpan veya günlük kullanımınızı önemli ölçüde etkileyen bir sorun gördünüz mü?

Haklısınız hocam. Bende ağır olmasa dahi yine de az buçuk oyun oynayan biriyim. Genel anlamda Android 14 daha yeni ve çok fazla sıkıntısı var. Ama Realme gibi Çinli üreticiler telefonlarında çıkan sorunları çözmekte ve optimize etmekte birazcık geç kalıyor.

1-2 ay civarı beklemek iyi olabilir. Bu sırada Android 14 kullanan Realme kullanıcılarının deneyimlerini de görmüş oluruz.

Daha yeni geçilen bir sürüm olduğu için sorun çıkması çok muhtemel ama yine de gözünüze çarpan veya günlük kullanımınızı önemli ölçüde etkileyen bir sorun gördünüz mü?

Pil ve işlemci performansı bir tık daha iyileşmiş. Herhangi bir sorun yok gibi.

Bana da hala gelmedi.

Bir ay içinde gelir hocam merak etmeyin.

Pil ve işlemci performansı bir tık daha iyileşmiş. Herhangi bir sorun yok gibi.

Arkadaşımın telefonuna bugün geldi ve kurdu. Pil performansında artış olduğunu söylüyor ama arayüzde kasılmalar olduğunu söylüyor. Android 13 kullanırken arayüzde herhangi bir kasılma sorunu yaşamıyordu ama şu an azıcık kasılma yaşadığını belirtti. Hatta parmak izi animasyonunun bazen buga girdiğini söyledi. Gelen güncellemeler ile çözülecek bir sorun veya hard reset atılırsa da çözülebilir.

Son düzenleme:
Bu ay içinde gelir hocam merak etmeyin.

Arkadaşımın telefonuna bugün geldi ve kurdu. Pil performansında artış olduğunu söylüyor ama arayüzde kasılmalar olduğunu söylüyor. Android 13 kullanırken arayüzde herhangi bir kasılma sorunu yaşamıyordu ama şu an azıcık kasılma yaşadığını belirtti. Hatta parmak izi animasyonunun bazen buga girdiğini söyledi. Gelen güncellemeler ile çözülecek bir sorun veya hard reset atılırsa da çözülebilir.
aynısını bende yaşıyorum. hard reset atacağım. Beta için normal

Yeni konular

Geri
Yukarı